Wypełnione miłością i szczęśliwymi chwilami życie prywatne oraz pasmo sukcesów zawodowych. Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk ostatnie lata z pewnością mogą zaliczyć do udanych. Ona świętowała ostatnio premierę filmu „Babilon”, w którym zagrała obok takich gwiazd, jak Brad Pitt, czy Margot Robbie. On wystąpił w kilku kasowych produkcjach m.in. „Night Sky”, „For All Mankind”, czy „Hawkeye” – oryginalnym serialu Disney+. I o ile o ich aktorskie osiągnięcia nie przechodzą bez echa, o tyle o ich relacji wiemy niewiele. Jak się poznali, kiedy właściwie wzięli ślub, gdzie mieszkają i co sprawia, że tworzą tak udany, niemedialny związek?

Żona Piotra Adamczyka. Gdzie aktor poznał swoją piękną i utalentowaną partnerkę, Karolinę Szymczak?

Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk nigdy nie ujawnili, kiedy dokładnie i w jaki sposób się poznali. Informacja o tym, że są parą trafiła do mediów w 2018 roku i – co ciekawe – w tamtym momencie już od dwóch lat byli w związku. 

Początki ich relacji nie należały do najłatwiejszych. Aktor, aby być blisko ukochanej, przemierzał tysiące kilometrów. Karolina Szymczak rozwijała wówczas karierę w Hollywood (zagrała m.in. w filmie „Hercules” u boku Dwayne'a Johnsona), a więc Los Angeles było jej drugim domem. Piotr Adamczyk grał przede wszystkim w polskich produkcjach, a także doglądał swojej restauracji „Stary Dom”, której właścicielem jest od 2009 roku. W pewnym momencie, z pewnością również za sprawą ukochanej, aktor zaczął rozwijać karierę w Stanach Zjednoczonych - brał udział w licznych castingach, a więc siłą rzeczy również pomieszkiwał za oceanem.

Ślub Piotra Adamczyka i Karoliny Szymczak. Co wiemy o sekretnej ceremonii?

Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk pobrali się 29 czerwca 2019 roku. Ceremonia odbyła się w tajemnicy przed mediami, a o tym, że miała miejsce oficjalnie dowiedzieliśmy się dopiero w 2020 roku (wcześniej napisały o niej media plotkarskie, jednak para nie potwierdziła tej informacji). Z okazji pierwszej rocznicy Karolina Szymczak opublikowała na Instagramie post, do którego dodała zdjęcia z mężem. Na jednym z nich para trzyma się za ręce, a w tle widać bukiet panny młodej i urzędniczkę z łańcuchem na szyi, co jasno wskazuje na to, że para zawarła małżeństwo w Polsce.

Pierwsze koty za płoty. »Małżeństwo jest dwukierunkową ulicą będącą ciągle w budowie« - podpisała fotografie aktorka.

W sieci próżno jednak szukać wspomnianych zdjęć ślubnych pary. Karolina Szymczak jakiś czas później usunęła ze swojego profilu rocznicowy post.

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak - jaką są parą? Ich życie prywatne to pilnie strzeżona tajemnica

W lipcu 2019 roku rodzina powiększyła się. Aktorska para adoptowała ze schroniska suczkę o imieniu Zora.

Walczyliśmy z jej lękami, z jej traumami, z jej chorobą, którą jak w końcu wyleczyliśmy, to doktor powiedział: Pani Karolino, ale to nie ja, tylko Wasza miłość. Nic dodać, nic ująć. Teraz to zupełnie inny pies. Ciekawy świata. Uwielbiający się przytulać. Biegnący w nasze ramiona jak się czegoś wystraszy. Po prostu szczęśliwy. Ja osobiście dostałam od niej lekcję empatii i cierpliwości, za którą jej dziękuje. Spróbujcie też pokochać takiego bezdomniaka! – apelowała na Instagramie aktorka.

Zobacz także:

To jedna z nielicznych, potwierdzonych informacji na temat życia prywatnego pary. Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk pojawiają się publicznie razem wyłącznie na premierach swoich produkcji. Sporadycznie Karolina Szymczak publikuje w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia z mężem. W grudniu 2022 roku z okazji szóstej rocznicy związku aktorka udostępniła poświęcony ukochanemu wpis na Instagramie. 

Wydaje nam się, że po kilku latach możemy powiedzieć, że kogoś bardzo dobrze znamy. Dla mnie jest to niemożliwe. Zmieniamy się każdego dnia, nabieramy nowych doświadczeń, uczymy się nowych rzeczy i każdego dnia możemy poznawać tę drugą osobę od nowa. My tak już 6 lat się poznajemy.  Życzę nam kolejnych stu - napisała.

My również życzymy parze kolejnych, równie pięknych rocznic.