Piotr Adamczyk zalicza sukces za sukcesem w Stanach. Polski aktor jakiś czas temu postanowił nie ograniczać się do filmowych projektów tylko w naszym kraju. Teraz dostaje kolejne role w zagranicznych produkcjach. Właśnie pochwalił się na swoim instagramowym koncie, że już wkrótce zobaczymy go w 8-odcinkowym serialu na jednej z popularnych platform streamingowych. Aktor w poście nie krył radości, że miał okazję pracować na planie obok zagranicznych gwiazd. Warto przypomnieć, że jeszcze niedawno cieszyłyśmy się i cieszyliśmy z tego, że Adamczyk pojawił się w serialu Marvela „Hawkeye”.

Piotr Adamczyk w serialu Amazona – co wiemy o produkcji

Tym razem Piotr Adamczyk pojawi się serialu na platformie Prime Video należącej do Amazona. Zagra u boku takich gwiazd nagrodzonych Oscarami jak Sissy Spacek („Córka górnika”, „Carrie”) i J.K. Simmons („Whiplash”). Ci zaś w serialu odgrywają rolę emerytowanego małżeństwa, Irene i Franklina Yorków, którzy odkrywają na swoim podwórzu portal, dzięki któremu można przenieść się na inną, dziwną, opuszczoną planetę. Z chęcią udają się tam, by uciec od swojego życia na Ziemi. Wydaje im się, że nikt nie zna ich tajemnicy. Dopóki w ich życiu nie pojawia się tajemniczy młody człowiek (Chai Hansen).

Zagrać z Sissy Spacek i J.K. Simmonsem gdzieś tam daleko… Musiałem chyba kiedyś poprosić o to złotą rybkę, bo się spełniło. Cieszę się jak dziecko, że mogę podzielić się z Wami zwiastunem nowego serialu „Night Sky” – napisał aktor na swoim instagramowym koncie.

„Night Sky” z Piotrem Adamczykiem – premiera. Gdzie i kiedy oglądać

Jak poinformował Adamczyk w swoim poście, światowa premiera wszystkich ośmiu odcinków serialu „Night Sky” będzie miała miejsce na Prime Video w piątek 20 maja.

Zwiastun serialu „Night Sky” z Piotrem Adamczykiem

W zwiastunie możemy zobaczyć kilka scen z Piotrem Adamczykiem. Wiemy też, że aktor pojawi się w czterech odcinka z ośmiu. Zatem jego rola jest dość znacząca! Gratulujemy!

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.