Piotr Adamczyk zagrał w serialu Hawkeye wyprodukowanym przez Marvel Studios dla platformy Disney+? Wszystko na to wskazuje! Popularny polski aktor obchodził 21 marca swoje 49. urodziny. Jedną z osób, która złożyła mu życzenia za pomocą instagramowego stories była aktorka Alaqua Cox, która w serialu Hawkeye wciela się w postać Echo. Cox wstawiła zabawne selfie z Adamczykiem, a on udostępnił je na swoim profilu (znajdziecie je w naszej galerii na górze strony). Teraz naprawdę ciężko mieć wątpliwości, że doniesienia, które pojawiły się kilka tygodni temu były wyssane a palca.

Piotr Adamczyk zagra w serialu Marvela? Wiemy, w kogo może się wcielić 

O tym, że Piotr Adamczyk dołączył do obsady serialu Hawkeye zaczęto mówić pod koniec lutego. Wówczas jeden z fanów, figurujący w mediach społecznościowych jako „Łysy z Marvela”, przeprowadził "śledztwo" tuż po tym, jak Piotr Adamczyk wyznał w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN, że przebywa w Stanach Zjednoczonych, a dokładnie w Atlancie. Internauta napisał, że choć są to tylko jego spekulacje, wie, że w serialu Hawkeye „dosyć sporą rolę odgrywa wątek Kazimierza Kazmierczaka (Fra Feen), który pochodzi z Polski i generalnie część "przeciwników" Clinta oraz Kate orbituje wokół korzeni polskich/ rosyjskich z całą "tracksuit mafią". Marvel ostatnio stara się zatrudniać aktorów z danej kultury, regionu, więc w tym przypadku tak mogło się zdarzyć". Czy tym Polakiem może być Adamczyk? Na to wygląda!

PIOTR ADAMCZYK ZAGRA W "HAWKEYE'U"!? Na samym wstępie powiem, że to są tylko MOJE przewidywania, a nie żadne plotki. Po...

Opublikowany przez Łysy z Marvela Czwartek, 25 lutego 2021

Piotr Adamczyk grał już w amerykańskich serialach! Jakich? 

Jeśli plotki potwierdzą się i Piotr Adamczyk faktycznie zagra w serialu Marvela, w którym w tytułową postać wciela się Jeremy Renner, nie będzie to pierwsza zagraniczna produkcja na koncie Polaka. Aktor, w Polsce znany z takich polskich filmowych hitów jak Karol – człowiek, który został papieżem, Testosteron, Nie kłam, kochanie, serii Listy do M. czy z serialu Przepis na życie, ma na koncie epizody w takich amerykańskich serialowych tytułach jak Madam Secretary oraz Odpowiednik.