Piotr Adamczyk zagrał w serialu Hawkeye wyprodukowanym przez Marvel Studios dla platformy Disney+! Popularny polski aktor obchodził 21 marca swoje 49. urodziny. Jedną z osób, która złożyła mu życzenia za pomocą instagramowego stories była aktorka Alaqua Cox, która w serialu Hawkeye wciela się w postać Echo. Cox wstawiła zabawne selfie z Adamczykiem, a on udostępnił je na swoim profilu (znajdziecie je w naszej galerii na górze strony). To stanowiło potwierdzenie doniesień o tym, że polski aktor jest zaangażowany w produkcję.

Piotr Adamczyk zagra w serialu Marvela? Wiemy, w kogo może się wcielić 

O tym, że Piotr Adamczyk dołączył do obsady serialu Hawkeye zaczęto mówić pod koniec lutego. Wówczas jeden z fanów, figurujący w mediach społecznościowych jako „Łysy z Marvela”, przeprowadził "śledztwo" tuż po tym, jak Piotr Adamczyk wyznał w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN, że przebywa w Stanach Zjednoczonych, a dokładnie w Atlancie. Internauta napisał, że choć są to tylko jego spekulacje, wie, że w serialu Hawkeye „dosyć sporą rolę odgrywa wątek Kazimierza Kazmierczaka (Fra Feen), który pochodzi z Polski i generalnie część "przeciwników" Clinta oraz Kate orbituje wokół korzeni polskich/ rosyjskich z całą "tracksuit mafią". Marvel ostatnio stara się zatrudniać aktorów z danej kultury, regionu, więc w tym przypadku tak mogło się zdarzyć". 

PIOTR ADAMCZYK ZAGRA W "HAWKEYE'U"!? Na samym wstępie powiem, że to są tylko MOJE przewidywania, a nie żadne plotki. Po...

Opublikowany przez Łysy z Marvela Czwartek, 25 lutego 2021

Piotr Adamczyk w serialu „Hawkeye” - trailer

Piotr Adamczyk grał już w amerykańskich serialach! Jakich? 

Bardzo się cieszymy, że plotki się potwierdziły i zobaczymy Piotra Adamczyka w serialu Marvela, w którym w tytułową postać wciela się Jeremy Renner. Warto podkreślić, że to już kolejna zagraniczna produkcja na koncie Adamczyka. W Polsce znanym go z takich filmowych hitów jak Karol – człowiek, który został papieżem, Testosteron, Nie kłam, kochanie, serii Listy do M. czy z serialu Przepis na życie, ale ma na koncie epizody w takich amerykańskich serialowych tytułach jak Madam Secretary oraz Odpowiednik.