Piotr Mróz to kolejna postać związana z Telewizją Polsat, która dała się namówić na występ we flagowym show stacji. Wiążący się ze sporym stresem i ogromnym wysiłkiem fizycznym start w Tańcu z Gwiazdami nie powinien jednak stanowić dla niego większego problemu. Piotrek bardzo lubi bowiem aktywny tryb życia. Pływa kajakiem, motorówką, chodzi po górach, jeździ motocyklem oraz chętnie spaceruje z wykrywaczem metali. W swoim aktorskim CV wpisane ma również takie umiejętności jak akrobatyka, boks i jazda na deskorolce.

Ile ma lat? Gdzie się urodził? Jak wygląda jego brat bliźniak? Kim jest jego partnerka? W jakich popularnych serialach zagrał do tej pory? Odpowiedzi na te i inne pytania na temat aktora, którego zobaczymy w najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami znajdziecie poniżej!

Piotr Mróz – wiek, wzrost, kolor oczu i włosów

Piotr Mróz urodził się 19 marca 1988 roku – w tym roku skończył więc 33 lata. Z jego profilu na stronie internetowej reprezentującej go agencji aktorskiej Plan-Aktor dowiadujemy się, że ma on dokładnie 184 centymetrów wzrostu. Naturalny kolor jego włosów to brąz. Takiej samej barwy są też zresztą jego oczy.

Piotr Mróz – miejsce urodzenia i zamieszkania

Jak udało nam się ustalić, gwiazdor Telewizji Polsat pochodzi z małego miasta w województwie mazowieckim o nazwie Różan. Ta licząca niecałe 3 tysiące osób miejscowość leży około 36 kilometrów na wschód od Ostrowi Mazowieckiej. Obecnie mieszka i pracuje w Warszawie.

Piotr Mróz – brat bliźniak, partnerka

Nie jest tajemnicą, że Piotr Mróz ma brata bliźniaka. Co dość zabawne, tak się złożyło, że brat gwiazdora serialu Gliniarze jest w prawdziwym życiu... mundurowym.

 Ale w ciągu dwóch lat to ja zdobyłem więcej awansów - zażartował Piotr w 2019 roku, gdy na liczne próby swoich fanów po raz pierwszy podzielił się na swoim instagramowym profilu wspólnym zdjęciem z bratem.

Przystojny aktor nie ukrywa też, że jego serce jest od dłuższego czasu zajęte. Partnerką Piotrka jest modelka, Agnieszka Wasilewska, Dużo zdjęć ukochanej dziewczyny uczestnika 12. edycji Tańca z Gwiazdami w Polsacie znajdziecie bez problemu na jej publicznym profilu na Instagramie (@agnieszka_wasilewska).

Piotr Mróz – „Gliniarze” i inne produkcje z jego udziałem

Niewiele osób wie, że aktorska przygoda Piotra Mroza zaczęła się od występu w najdłużej emitowanym serialu w historii polskiej telewizji, czyli telenoweli Klan – wcielił się tam w postać barmana. Na swoim koncie ma także epizodyczne role w wielu innych popularnych produkcjach, takich jak Na Wspólnej, M jak miłość, Czas honoru, Lekarze, Policjantki i policjanci, Ojciec Mateusz, Przyjaciółki, W rytmie serca, Barwy szczęścia i Komisarz Alex.

Zobacz także:

Największą rozpoznawalność przyniosła mu jednak oczywiście rola mu rola w paradokumentalnym serialu Polsatu, Gliniarze. Wciela się tam w postać starszego aspiranta Kuby Roguza.

Piotr Mróz – „Taniec z Gwiazdami”

Piotr Mróz przyjął propozycję producentów programu Dancing with Stars. Taniec z Gwiazdami, dzięki czemu tej jesieni będziemy mogli podziwiać jego taneczne popisy na najsłynniejszym parkiecie w Polsce.

W walce o Kryształową Kulę i nagrodę pieniężną o wysokości 100 tysięcy złotych pomagać mu będzie doskonale znana już widzom Polsatu Hanna Żudziewicz. Przypomnijmy, że partnerami tancerki w programie byli dotychczas: Mateusz Banasiuk, Robert Wabich (z nim jesienią 2016 roku wygrała szóstą edycję show), Robert Koszucki, Marcin Najman, Izuagbe Ugonoh, Adam Małczyk i Sylwester Wilk.

Piotr Mróz – Instagram, Facebook

Jak przystało na początkującego celebrytę, Robert Mróz jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Jego oficjalny profil na Instagramie (@piotrmroz1988) obserwuje na ten moment już niemal 50 tysięcy użytkowników serwisu.

Aktor ma także swój fan page na Facebooku, który z kolei obserwuje ponad 11 tysięcy użytkowników.