Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke tworzyli jedną z najbardziej hot par w rodzimym show-biznesie. Poznali się na planie „W spirali”, a dzięki rolom w innych produkcjach – tych w reżyserii Patryka Vegi – zwrócili na siebie uwagę wielu osób. Uchodzili za idealnie dopasowanych. Jednak w październiku tego roku w mediach pojawiły się informacje, według których przechodzą kryzys, a nawet myślą o rozstaniu. Około tydzień później pojawili się na imprezie branżowej i odmówili wspólnego pozowania na ściance, co wzbudziło niemałe zamieszanie (nie tylko) wśród zgromadzonych na miejscu fotoreporterów. Tuż po jej zakończeniu wydali oświadczenie, za pośrednictwem którego poinformowali o rozwodzie. Tym samym potwierdzili plotki. Minął miesiąc, a tabloidy podały, że Piotr Stramowski ma nową partnerkę. Kim jest?

Piotr Stramowski ma nową partnerkę. Z kim się spotyka?

Jak dowiedzieliśmy się z mediów show-biznesowych, Piotr Stramowski znowu jest zakochany. Ostatnio został przyłapany z nową partnerką, gdy jedli kebaba, a następnie udostępnił post z jej profilu na Instagramie. Wszystko wskazuje na to, że chciał w ten sposób wesprzeć jej działalność w mediach społecznościowych. Serwis Pudelek.pl poinformował, że kobieta, z którą spotyka się jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce, to Natalia Krakowska, a także ujawnił kilka szczegółów na jej temat. Okazuje się, że w (niedalekiej) przeszłości była związana z branżą filmową. Zajmowała się scenografią i pracowała m.in. na planie filmu „Fighter”, w którym – przypomnijmy – mogliśmy oglądać Piotra Stramowskiego. Obecnie Natalia Krakowska zajmuje się czymś innym. A mianowicie neuromentoringiem, neurowellnessem i neuromagic. 

Pomagam w łamaniu schematów systemowych dla pełnego życia i prosperującej marki – czytamy w bio jej oficjalnego profilu na Instagramie. 

Piotr Stramowski jest znowu zakochany?

Podobno Piotr Stramowski spędza bardzo dużo czasu z nową partnerką. W sieci krążą ich wspólne zdjęcia. Warto jednak zaznaczyć, że główni zainteresowani całą sprawą nie skomentowali jeszcze medialnych doniesień. Poinformujemy was, jeżeli pojawią się kolejne informacje na temat łączącego ich uczucia.