Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski tworzyli jedną z najgorętszych par w rodzimym show-biznesie. Chętnie udzielali wywiadów, w których opowiadali o łączącym ich uczuciu, a także brali udział w wspólnych sesjach zdjęciowych. Poznali się w pracy – na planie filmowym. Wzięli sekretny ślub, a kilka lat później zostali rodzicami. W październiku 2022 roku ogłosili rozstanie, co zaskoczyło ich fanów oraz fanki. W związku z tym przypominamy historię związku Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski – historia związku

Chcąc poznać historię związku Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego, trzeba cofnąć się do 2013 roku. Poznali się na planie poruszającego filmu „W spirali”, gdzie zagrali małżeństwo, które przechodzi kryzys. Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia. Ich związek od początku wzbudzał wiele emocji, a to m.in. ze względu na różnicę wieku. Przypomnijmy, że Katarzyna Warnke jest o 10 lat starsza od Piotra Stramowskiego. Choć rodzime tabloidy regularnie poruszały ten temat, główni zainteresowani całą sprawą nie zwracali uwagi na kąśliwe komentarze. Co więcej, nie bali się o życiu prywatnym i łączącym ich uczuciu. A gdy zaczęli grać w kontrowersyjnych produkcjach w reżyserii Patryka Vegi, stali się jedną z najpopularniejszych par w show-biznesie w Polsce. 

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski – ślub

Kilka lat po pierwszym spotkaniu, a konkretnie 30 lipca 2016 roku Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski wzięli ślub. Do samego końca utrzymywali szczegóły ceremonii w sekrecie. Chcieli bowiem, by miała charakter prywatny. W tym wyjątkowym dniu towarzyszyli im jedynie najbliżsi – rodzina oraz przyjaciele. 

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski – dziecko

W 2019 roku dowiedzieliśmy się, że Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski spodziewają się pierwszego dziecka. Poinformowali o tym w dość oryginalny, a zarazem spektakularny sposób. A mianowicie wzięli udział w pokazie duetu MMC. Popularna aktorka przeszła po wybiegu w kreacji, która odsłoniła wyraźnie zaokrąglony – ciążowy brzuszek. We wrześniu tego samego roku w mediach pojawiły się informacje, według których maleństwo przyszło na świat. Katarzyna Warnke urodziła dziewczynkę w jednym z podwarszawskich szpitali. Wraz z Piotrem Stramowskim wybrali dla niej imię Helenka

Jak wspomnieliśmy, Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski chętnie opowiadali o życiu prywatnym. W mediach (w prasie, jak również online) regularnie pojawiały się kolejne wywiady, a także sesje zdjęciowe z ich udziałem. Jednocześnie bardzo dbali (i nadal dbają) o prywatność swojego dziecka. Informacje na temat Helenki pojawiają się niezwykle rzadko. 

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski – rozstanie 

W październiku 2022 roku znów zrobiło się głośno o związku Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego. Do mediów trafiły bowiem doniesienia, według których aktorka i aktor przechodzą kryzys. Plotkowano też o rozstaniu. Redakcja serwisu „Pudelek” skontaktowała się w tej sprawie z gwiazdą „Ach śpij kochanie”, „Botoks” i serialu „Lekarze”. Głupoty – stwierdziła. Natomiast kilka dni później okazało się, że rzeczywiście coś jest na rzeczy.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski pojawili się na gali Party Fashion Night. Ku zaskoczeniu fotoreporterów odmówili wspólnego pozowania na tak zwanej ściance, tłumacząc, że tego wieczoru promują osobne projekty. 

Zobacz także:

Tuż po zakończeniu imprezy gwiazdy opublikowały wspólne oświadczenie na Instagramie, za pośrednictwem którego poinformowały o rozstaniu. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski przyznali, że decyzja o zakończeniu małżeństwa nie była łatwa. Niemniej jednak uznali ją za konieczną. Do tego zaznaczyli, że najważniejsze jest dla nich dobro 3-letniej córki i że nie będą już komentować tej sprawy publicznie. 

Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie. W trosce o dobro naszej Córki, która jest dla nas najważniejszym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności. Jednocześnie informujemy, że jest to nasz jedyny komentarz w tej sprawie – brzmi treść wspomnianego oświadczenia. 

Oficjalne oświadczenie wydane przez Katarzynę Warnke i Piotra Stramowskiego znajdziecie tutaj:

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski uchodzili za niemal idealnie dopasowanych. Właśnie dlatego informacja o rozstaniu zaskoczyła wielu fanów oraz wiele fanek pary. 

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski – wspólne zdjęcia

W sieci nie brakuje wspólnych zdjęć Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego. Zarówno tych z wydarzeń branżowych, jak i bardziej prywatnych – opublikowanych przez nich w mediach społecznościowych. Kilka fotografii możecie zobaczyć w naszej galerii.