Pippa Middleton zrobiła furorę na ślubie swojej siostry, księżnej Kate – 9 lat temu cały świat zachwycał się jej kreacją i figurą – była na językach wszystkich. Spekulowano na temat tego, z kim spotyka się piękna siostra Kate Middleton, ale ostatecznie w 2015 roku Pippa związała się z bogatym finansistą, Jamesem Matthewsem (spotykali się już w 2012 roku i wrócili do siebie po kilku latach). 6 lat później przyjęła jego oświadczyny, a w 2017 roku para stanęła na ślubnym kobiercu i powiedziała sobie sakramentalne „tak”. Ich ślub był oczywiście wielkim wydarzeniem: ceremonia odbyła się w kościele św. Marka w Englefield, a panna młoda miała na sobie szykowną suknię ślubną projektu Gilesa Deacona. Na weselu nie zabrakło oczywiście Kate Middleton i księcia Williama wraz z dziećmi: Charlotte i George’m, a także księcia Harry’ego czy znanego tenisisty Rogera Federera. 2 lata temu na świat przyszedł pierwszy syn Pippy i Jamesa, Arthur. Zagraniczne media na czele z serwisem Page Six donoszą, że młodsza siostra księżnej Kate znów jest w ciąży! 

Pippa Middleton urodziła! Znamy płeć dziecka siostry księżnej Kate >>>

Pippa Middleton jest w ciąży! Siostra księżnej Kate spodziewa się drugiego dziecka

Popularny serwis Page Six donosi, że 37-letnia Pippa Middleton jest w ciąży i już niedługo po raz drugi zostanie mamą! Młodsza siostra księżnej Kate i jej mąż James Matthews są bardzo szczęśliwi i już nie mogą doczekać się, aż na świat przyjdzie ich drugie dziecko, a ich 2-letni syn Arthur będzie miał rodzeństwo. „Pippa i James są podekscytowani, to fantastyczna wiadomość w tym trudnym roku. Cała rodzina jest zachwycona”, donosi amerykański serwis plotkarski. Ta radosna nowina nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez parę – nie wiadomo, w którym tygodniu ciąży jest Pippa. 

Warto również wspomnieć, że małżeństwo na co dzień mieszka w Londynie, jednak zagraniczne media podają, że Pippa Middleton i James Matthew poważnie zastanawiają się nad przeprowadzką. Podobno rozglądają się za posiadłością niedaleko rodzinnego domu rodziny Middleton, aby być bliżej Kate i księcia Williama oraz ich dzieci. Planują zakup ogromnej willi Bucklebury Farm Park w Berkshire.