Karolina pisarek pokaże w telewizji przygotowania do ślubu

Niektóre gwiazdy nie chcą afiszować się publicznie ze swoim życiem prywatnym. Do tego grona nie należy jednak Karolina Pisarek, która na bieżąco informuje swoich fanów i swoje fanki o tym, co się dzieje w jej życiu. A teraz podzieli się ze światem przygotowaniami do ślubu z ukochanym - biznesmanem Rogerem Sallą. Organizację uroczystości uwiecznią kamery, a efekty będą pokazywane w popularnej śniadaniówce. Modelka poinformowała o tym na Instagramie:

PISAREK MÓWI TAK! Czyli nic innego jak nowy projekt, który tworzymy wspólnie z @dziendobrytvn. Program polega na pokazywaniu w poszczególnych odcinkach przygotowania do naszego ślubu.  Wszystko będzie się działo krok po kroku. 

Zastanawiacie się, w jakim celu to wszystko? Pisarek tłumaczy:

Jak sami wiecie, organizacja ślubu - to niezłe wyzwanie! Mamy nadzieję, ze pomożemy tym, którzy się do tego zabierają! Wesprzemy tych, którzy są w natłoku obowiązków i oczywiście…Weźmiemy do serca wszelkie rady i wskazówki od osób, które mają tę przygodę już za sobą…

Pierwszy odcinek cyklu „Pisarek mówi tak” miał miejsce w „Dzień dobry TVN”. Zakochani opowiedzieli historię swojego poznania, wyjaśnili, co zadecydowało o tym, że wybrali siebie, a także zapowiedzieli, co będzie czekać widzki i widzów przez następne tygodnie. 

Karolina Pisarek i Roger Salla – zaręczyny  ślub 

Przypomnijmy: Karolina Pisarek i Roger Salla zaręczyli się w trakcie wakacji na Malediwach, w ulubionej urlopowej destynacji rodzimych celebrytów i celebrytek. Biznesman oświadczył się na plaży.

Na razie większość szczegółów dotyczących planowanego ślubu i wesela pozostaje tajemnicą. W rozmowie z „Pudelkiem” modelka zdradziła, że będzie to uroczystość kościelna, choć odbędzie się plenerze. Para zamierza wyprawić tradycyjne wesele, z  kotletami schabowymi i rosołem. Wiadomo, że na gości i gościnie czekać będzie mnóstwo atrakcji, m.in. Karolina Pisarek chciałaby zorganizować dla zaproszonych koncert na żywo. Przyszła panna młoda zdradziła też, że chciałaby mieć dwie kreacje – jedną na czas składania przysięgi i drugą, swobodniejszą na wesele.