Karolina Pisarek jest obecnie zakochana. W 2021 roku modelka zaczęła się spotykać z Rogerem Sallą – wiceprezesem w należącej do jego ojca firmie, która zajmuje się usługami finansowymi w branży e-commerce. Wiele wskazuje na to, że gwiazda oraz biznesman są razem naprawdę szczęśliwi, poza tym poważnie myślą o wspólnej przyszłości. Kupili razem dom, mają psa, a teraz planują ślub. Oto wszystko, co wiemy o łączącym ich uczuciu. 

Karolina Pisarek i Roger Salla – historia związku

Niestety nie wiadomo, jak długo Karolina Pisarek i Roger Salla są razem. Cofnijmy się jednak do sierpnia 2021 roku. Właśnie wtedy finalistka jednej z edycji „Top Model” zorganizowała imprezę urodzinową, na której pojawiło się wiele znanych osób (w tym Klaudia El Dursi, Fit Lovers, Osi Ugonoh i Rafał Jonkisz), a jej fanki oraz fani usłyszeli o Rogerze Salli po raz pierwszy. Na zdjęciach, które trafiły do sieci tuż po przyjęciu, widać, że modelka świetnie się bawiła w towarzystwie nowego partnera. Nie szczędzili sobie czułości. Bardzo dobrze czuli się w swoim towarzystwie. 

Karolina Pisarek i Roger Salla – zaręczyny na Malediwach

W tym samym miesiącu Karolina Pisarek i Roger Salla polecieli razem na wakacje. Odpoczywali na Malediwach, czyli bardzo lubianym (nie tylko) przez celebrytów oraz celebrytki miejscu. Nie ma wątpliwości, że zapamiętają ten wyjazd na długo. A to dlatego, że Roger Salla postanowił się oświadczyć Karolinie Pisarek. Popularna modelka pokazała spektakularny pierścionek z brylantem na Instagram Stories. Opublikowała także kilka zdjęć z plaży, gdzie odbyły się oświadczyny (możecie je zobaczyć w naszej galerii). 

Jak wyglądały zaręczyny Karoliny Pisarek i Rogera Salli? Jak dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się z serwisu „Pudelek”, gwiazda totalnie się tego nie spodziewała. Według informatora, Roger Salla oświadczył się podczas kolacji na plaży. W pewnym momencie uklęknął, wyjął pierścionek, a za jego plecami wyświetlił się napis will you marry me?, co oznacza: wyjdziesz za mnie?. Romantycznie!

Karolina Pisarek i Roger Salla – dom

Na początku 2022 roku Karolina Pisarek i Roger Salla zamieszkali razem w luksusowej willi, którą kupili za około 5 milionów złotych. Modelka postanowiła zrelacjonować przeprowadzkę za pośrednictwem Instagramu oraz Instagram Stories. Wnętrza są minimalistyczne, do tego jasne. Robią wrażenie.  

Karolina Pisarek i Roger Salla – pies

Niedługo po przeprowadzce Roger Salla po raz kolejny zaskoczył Karolinę Pisarek. Na oficjalnym profilu modelki na Instagramie pojawiło się wideo, z którego dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się, że biznesman kupił jej... psa. Szczeniak ma na imię Simba. Jest bardzo uroczy – zobaczcie poniżej. 

Karolina Pisarek i Roger Salla – ślub

Ostatnio Karolina Pisarek coraz częściej wypowiada się na temat ślubu z Rogerem Sallą. W rozmowie z reporterem „Pudelka” przyznała, że będzie to uroczystość kościelna. Jednak, co ciekawe, odbędzie się ona w plenerze. Modelka i biznesman stawiają na tradycję – podczas wesela podane zostaną m.in. dania typowe dla kuchni polskiej, na czele z kotletami schabowymi. Oczywiście nie zabraknie dodatkowych atrakcji dla zaproszonych gości i gościń. 

Zobacz także:

Co więcej, w kwietniu wystartował cykl „Pisarek mówi tak” w programie „Dzień dobry TVN”, w którym modelka i Roger Salla relacjonują przygotowania do wyjątkowego dla nich dnia. Dzięki temu wiemy, że przyszli państwo młodzi zrezygnowali z klasycznego wesela na rzecz imprezy tematycznej. Motyw przewodni, na który się zdecydowali, to... Fashion wedding. Brzmi dość tajemniczo. Jednak Karolina Pisarek oraz wspierająca ją w przygotowaniach wedding plannerka wyjaśniły w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską, że zarówno na ślubie, jak i weselu pojawią się elementy związane z modą czy wybiegiem. Co jeszcze wiadomo? Więcej szczegółów związanych ze zbliżającymi się wielkimi krokami ceremonią poznacie tutaj: 

Karolina Pisarek i Roger Salla – tatuaż z twarzą modelki jako dowód miłości 

Jak się okazuje, nie tylko Pete Davidson, który wypalił sobie imię Kim Kardashian na piersi, traktuje tatuaże jako dowód miłości. Oglądając jeden z odcinków wspomnianego wcześniej programu, dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się, że Roger Salla wytatuował sobie twarz Karoliny Pisarek na ramieniu. Wzór jest naprawdę duży. Powstał na podstawie jednego ze zdjęć popularnej modelki oraz celebrytki. Do tego w tajemnicy przed nią. Sandra Hajduk-Popińska, czyli prowadząca cykl „Pisarek mówi tak” w „Dzień dobry TVN”, stwierdziła, że to bardzo odważny krok. Główny zainteresowany całą sprawą przyznał jej rację. Po chwili dodał, że jest pewny podejmowanych przez siebie decyzji, dlatego niczego się nie obawiał. Co więcej, uważa Karolinę Pisarek za najpiękniejszą kobietę na świecie. Uroczo? 

„Jestem pewny swoich decyzji, niczego się nie obawiałem” – wyznał Roger Salla w programie  „Pisarek mówi tak”.

Karolina Pisarek i Roger Salla na Instagramie

Karolina Pisarek regularnie publikuje zdjęcia z Rogerem Sallą na swoim profilu na Instagramie. Urocze fotografie wzbudzają wiele emocji wśród jej obserwatorek i obserwatorów. Kilka z nich możecie zobaczyć również w naszej galerii.

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.