Kim Kardashian i Pete Davidson są już oficjalnie razem. Po kilku miesiącach związku członkini klanu Kardashian-Jenner opublikowała serię zdjęć z ukochanym na swoim profilu na Instagramie, a następnie opowiedziała o łączącym ich uczuciu w „The Ellen DeGeneres Show”. Celebrytka potwierdziła, że popularny komik zrobił dla niej kilka tatuaży. Poza tym poszedł o krok dalej i… wykonał trwały znak z jej nazwiskiem na klatce piersiowej. 

Pete Davidson zrobił kilka tatuaży dla Kim Kardashian. Na jakie wzory się zdecydował? 

W marcu do sieci trafiło selfie Pete’a Davidsona, na którym widać tatuaż z imieniem jego partnerki - Kim Kardashian. Goszcząc we wspomnianym już programie, którego gospodynią jest Ellen DeGeneres, celebrytka wyjaśniła, że nie jest to klasyczna dziarka. Gwiazdorowi „Saturday Night Live" zależało na czymś oryginalnym, dlatego zdecydował się na tak zwany branding. To metoda, którą można porównać do wzbudzającego wiele kontrowersji znakowania bydła. Taki znak pozostawia trwałe ślady na ciele, nie da się go usunąć. 

Jak się okazuje, nie jest to jedyny tatuaż, który Pete Davidson zadedykował swojej ukochanej. Kim Kardashian zdradziła, że jest ich kilka. Prawdopodobnie trzy. Jej ulubiony to: Moja dziewczyna jest prawniczką. Charakterystyczny wzór znajduje się nad sercem. Uroczo? 

Kim Kardashian nie jest pierwszą dziewczyną, dla której Pete Davidson zrobił sobie tatuaż (albo kilka). Przypomnijmy, że w 2018 roku gwiazdor programów komediowych wytatuował sobie inicjały swojej ówczesnej narzeczonej - Ariany Grande. 

Nie ma jednak wątpliwości, że Kim Kardashian i Pete Davidson są bardzo szczęśliwi. Kardashianka wyznała w rozmowie z Ellen DeGeneres, że czuje się świetnie i chciałaby, żeby już zawsze tak było. Nareszcie odnalazła swoją drogę do szczęścia. 

---

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.

Zobacz także: