Karolina Pisarek i Roger Salla chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym z fanami, jak również fankami. Za pośrednictwem mediów społecznościowych informują o takich sprawach jak m.in. zaręczyny, które odbyły się na Malediwach, kupno domu, a następnie psa. Pokazują także swoją codzienność. Co więcej, od kilku tygodni w „Dzień dobry TVN” emitowany jest cykl „Pisarek mówi tak”, w ramach którego modelka i biznesman relacjonują przygotowania do ślubu. Jak sami wiecie, organizacja ślubu to niezłe wyzwanie! Mamy nadzieję, że pomożemy tym, którzy się do tego zabierają! Wesprzemy tych, którzy są w natłoku obowiązków i oczywiście…Weźmiemy do serca wszelkie rady i wskazówki od osób, które mają tę przygodę już za sobą – napisała Karolina Pisarek na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 900 tysięcy osób. Uroczystość zbliża się wielkimi krokami, a my znamy coraz więcej szczegółów. Oto wszystko, co warto o niej wiedzieć. 

Karolina Pisarek i Roger Salla – ślub

Karolina Pisarek wspominała o ślubie na Instagramie, jak również w rozmowie z mediami. Kilka miesięcy temu udzieliła wywiadu „Pudelkowi”, w którym zapowiedziała, że planują ślub kościelny w plenerze. Stawiają na tradycję (np. na tradycyjne potrawy) i zadbają o atrakcje dla gości. Poza tym gwiazda zdradziła, że marzy o koncercie na żywo. Więcej opowiedziała w „Pisarek mówi tak”. 

fot. AKPA

Karolina Pisarek – suknia ślubna 

W jednym z odcinków wspomnianego już programu, którego prowadzącą jest Sandra Hajduk-Popińska, Karolina Pisarek szukała idealnej sukni ślubnej. Podczas przymiarek mogła liczyć na wsparcie swojej mamy. Jak się okazuje, łączy je bardzo silna więź. Modelka i celebrytka, która zdobyła popularność dzięki udziałowi w „Top Model”, przymierzyła trzy kreacje. Tak zwaną syrenkę ozdobioną koronką, niezwykle elegancką suknię w (uwielbianym przez panny młode) fasonie księżniczki w odcieniu ciepłej bieli oraz obcisły model o asymetrycznym kroju. Niestety nie wiadomo, który z nich ostatecznie wybrała. Wszystko wskazuje na to, że poszukiwania sukni ślubnej nie zakończyły się na tamtym etapie. Karolina Pisarek ujawniła natomiast, że bierze pod uwagę zakup dwóch kreacji – jednej na ceremonię, a drugiej na pierwszy taniec oraz przyjęcie weselne. 

Karolina Pisarek – makijaż i fryzura ślubna 

W programie „Pisarek mówi tak” mogłyśmy i mogliśmy oglądać także relację ze spotkania modelki z Bartkiem Januszem oraz Martą Iwańską, którzy zadbają o jej wizerunek podczas ceremonii. Stylista fryzur delikatnie pofalował włosy Karoliny Pisarek za pomocą prostownicy, natomiast makijażystka zaproponowała delikatny – naturalnie prezentujący się look i mocne rozświetlenie. Główna zainteresowana całą sprawą była zachwycona efektem finalnym. Nie kryła wzruszenia. Możemy się więc spodziewać, że będzie wyglądać podobnie w dniu ślubu z Rogerem Sallą

Karolina Pisarek i Roger Salla – ślub. Gdzie odbędzie się ceremonia? 

Oglądając kolejny odcinek cyklu „Pisarek mówi tak”, dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się, gdzie odbędzie się ślub Karoliny Pisarek i Rogera Salli. Ku zaskoczeniu wielu fanek oraz fanów, para zamierza bawić się ze swoimi bliskimi w specjalnie postawionej hali namiotowej, która będzie miała prawie 900 metrów kwadratowych powierzchni. Zanim jednak rozpocznie się wesele, modelka i biznesman zaproszą swoich gości, a także gościnie do ogrodu, gdzie – między pięknie rozkwitającymi drzewami – wypowiedzą słowa przysięgi małżeńskiej. Z rozmowy, którą Sandra Hajduk-Popińska przeprowadziła z przyszłą panną młodą, wynika, że będzie to ślub kościelny, ale w plenerze. Zostanie on udzielony przez pastora. 

Karolina Pisarek i Roger Salla – ślub. Motyw przewodni

Co ciekawe, Karolina Pisarek i Roger Salla zrezygnowali z klasycznego ślubu oraz wesela na rzecz imprezy tematycznej. Motyw przewodni brzmi: fashion wedding. Nie zabraknie więc dekoracji czy atrakcji związanych z modą. Całość zapowiada się naprawdę interesująco. 

Zobacz także:

Karolina Pisarek i Roger Salla – ślub. Menu weselne

Jeśli chodzi o menu weselne, Karolina Pisarek i Roger Salla byli zgodni. Podczas wesela zaserwowane zostaną dania typowe dla kuchni polskiej. 24-latka wspomniała m.in. o rosole, kotlecie schabowym, tatarze, kaczce oraz pierogach. 

Karolina Pisarek i Roger Salla – ślub. Tort

Kompletując menu weselne, nie można zapomnieć o torcie. Fanki oraz fani programu „Pisarek mówi tak” mogli obejrzeć relację z degustacji tortów, jak również innych deserów, które pojawią się na tak zwanym słodkim stole. Niestety nie wiadomo, na jakie ciasto ostatecznie zdecydowali się przyszli państwo młodzi. Jednak Sandra Hajduk-Popińska i cukierniczka, która prawdopodobnie przygotuje dla nich tort, zasugerowały, by połączyć ze sobą dwa smaki. Dzięki temu zyskujemy pewność, że trafimy w gust zaproszonych gościń oraz gości. Nie ma wątpliwości, że jest to cenna wskazówka nie tylko dla Karoliny Pisarek i Rogera Salli, ale również dla innych osób planujących ślub. 

Karolina Pisarek i Roger Salla – ślub. Pierwszy taniec

Kamery towarzyszyły Karolinie Pisarek i Rogerowi Salii także na sali treningowej, gdzie przygotowywali się do pierwszego tańca, czyli – według wielu osób – jednego z najważniejszych, a do tego najbardziej wzruszających momentów na weselu. Nad całością czuwała profesjonalna trenerka, Adrianna Piechówka, która w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską przyznała, że pary młode najchętniej tańczą walca wiedeńskiego lub angielskiego. Niestety nie zdradził szczegółów choreografii, nad którą pracuje z modelką i biznesmanem, ponieważ ma być ona niespodzianką. Fragment pierwszego tańca mogłyśmy i mogliśmy zobaczyć jednak pod koniec materiału wideo (jest on nadal dostępny na oficjalnej stronie internetowej programu). Bardzo możliwe, że całość zostanie jeszcze uzupełniona o efekty specjalne, np. dym. Karolina Pisarek i Roger Salla wyglądali bardzo uroczo, poza tym nie ma wątpliwości, że świetnie się razem bawili. Mamy nadzieję, że tak samo będzie podczas wesela. 

Karolina Pisarek i Roger Salla – ślub. Obrączki

Z jednego z ostatnich odcinków „Pisarek mówi tak” mogłyśmy i mogliśmy się obserwować Karolinę Pisarek i Rogera Sallę podczas spotkania z jubilerem. Jak się okazuje, modelka marzyła o obrączce wysadzanej kamieniami. I – po konsultacji ze swoim przyszłym mężem – właśnie taką wybrała. Pierścionek wygląda pięknie, poza tym pasuje idealnie do tego, z którym oświadczał się Roger Salla. Co ciekawe, w programie nie pokazano, na jaką obrączkę zdecydował się biznesman. Postawi na klasykę? A może będzie chciał trochę zaszaleć? O tym przekonamy się już niebawem. Ślub zbliża się bowiem wielkimi krokami. 

Karolina Pisarek i Roger Salla – ślub. Kiedy odbędzie się ceremonia?

Wiele osób zastanawia się, kiedy odbędzie się ślub Karoliny Pisarek i Rogera Salli. Konkretna data nie została oficjalnie ujawniona, co jest – oczywiście – zrozumiałe. Fani i fanki są już jednak niemal pewni, kiedy się to wydarzy. Nie ma wątpliwości, że modelka oraz biznesman powiedzą sobie sakramentalne TAK już naprawdę niedługo. Wiele wskazuje na to, że może się to odbyć już za kilka tygodni. Według doniesień Karolina Pisarek wyjdzie za mąż 10 czerwca. Na początku maja tego roku modelka, celebrytka i uczestniczka 16. edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo” opublikowała relację na Instagram Stories, dzięki której dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się, że świętuje już wieczór panieński, a właściwie wyjazd panieński. Razem z koleżankami poleciała na Ibizę. To właśnie podczas wyjazdu miała zostać ujawniona data ślubu. Na kurtce, którą dostała podczas wieczoru panieńskiego, pojawił się konkretny napis. Data bez wątpienia była nieprzypadkowa. Wszystko zatem wskazuje, że ślub Karoliny Pisarek odbędzie się 10 czerwca. W tym samym czasie Roger Salla bawił się na wypadzie kawalerskim. Towarzyszył mu m.in. Marcin Dubiel, który napisał na Instagram Stories,: temu przystojniakowi [Rogerowi Salli – przyp. red.] został ostatni miesiąc wolności. Wszystko wskazuje więc na to, że ślub zaplanowano na czerwiec 2022 roku. Do tego czujnym oczom fanów i fanek nie umknął też fakt, że Roger Salla ma tatuaż z datą, która pokrywa się z tą pokazaną na kurtce.