Karolina Pisarek to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk w rodzimym show-biznesie. Piękna modelka i celebrytka stała się rozpoznawalna w 2015 roku, a konkretnie dzięki udziałowi w piątej edycji „Top Model”. Nie wygrała – zajęła drugie miejsce, ale i tak nie dała o sobie zapomnieć. Po programie Karolina Pisarek związała się zawodowo z agencją Avant Management i rozpoczęła współpracę z wieloma markami w Polsce, jak również za granicą. Pojawiała się także na okładkach czasopism. Kilka lat po swoim debiucie w telewizji Karolina Pisarek wystąpiła w reality-show „Ameryka Express”. Gwiazda i towarzysząca jej Marta Gajewska-Komorowska poradziły sobie najlepiej podczas wyścigu o zwycięstwo. Na początku 2022 roku okazało się, że Karolina Pisarek dołączyła do grona uczestników i uczestniczek 16. edycji (wzbudzającego wiele emocji) programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jak sobie poradzi? O tym przekonamy się dopiero podczas emisji nowych odcinków. Jednak już teraz możecie dowiedzieć się o niej czegoś więcej. Kim jest Karolina Pisarek i co o niej wiemy?

Karolina Pisarek – wiek

Ile lat ma Karolina Pisarek? Spieszymy z odpowiedzią. Modelka i celebrytka urodziła się 16 sierpnia 1997 roku. To znaczy, że w 2022 roku będzie obchodzić 25 urodziny. Dodatkowo jest zodiakalnym Lwem. 

Karolina Pisarek – wzrost i waga

Informacje na temat wyglądu, w tym wagi oraz wzrostu Karoliny Pisarek wzbudzają wielkie zainteresowanie wśród jej fanek i fanów. W sieci można znaleźć różne informacje na ten temat. Natomiast z oficjalnej strony internetowej „Top Model” dowiadujemy się, że ma 170 cm wzrostu. Biorąc udział w programie, ważyła 51 kg.  

Karolina Pisarek na liście „100 Najpiękniejszych Twarzy Świata”

Wiele osób zachwyca się urodą Karoliny Pisarek. Co więcej, została ona doceniona przez TC Candler. W 2021 roku już po raz kolejny polska modelka i celebrytka znalazła się w rankingu „100 Najpiękniejszych Twarzy Świata”.

Karolina Pisarek – rodzina 

Karolina Pisarek urodziła się w Szczecinku, czyli mieście na Pomorzu Zachodnim. Przez kilka lat mieszkała z rodzicami oraz starszą siostrą w Niemczech. Modelka podkreśla w wywiadach i nie tylko, że do wszystkiego doszła sama, niemniej jednak zawsze mogła liczyć na wsparcie swojej rodziny. Szczególna więź łączy ją z mamą. 

Karolina Pisarek – wykształcenie

Jeśli oglądałyście i oglądaliście piątą edycję „Top Model”, możecie pamiętać, że Karolina Pisarek myślała o studiach lingwistycznych (informacje na ten temat wciąż można znaleźć na wspomnianej już stronie modowego show). Po programie jej plany się jednak zmieniły. Karolina Pisarek nie zdecydowała się na studia, prawdopodobnie nie miała na nie czasu. W związku z tym ma wykształcenie średnie. 

Karolina Pisarek – narzeczony

Karolina Pisarek jest szczęśliwie zakochana – niedawno się zaręczyła, a teraz planuje ślub (w rozmowie z serwisem „Pudelek” przyznała, że będzie to ceremonia kościelna, ale odbędzie się w plenerze). Kim jest jej narzeczony? To Roger Salla, czyli wiceprezes w (należącej do jego ojca) firmie świadczącej usługi finansowe w sektorze e-commerce. 

Zobacz także:

Karolina Pisarek chętnie opowiada o swoim życiu prywatnym w wywiadach, poza tym pokazuje swoją codzienność w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem. Dzięki temu wiemy, że na początku roku celebrytka i jej narzeczony przeprowadzili się do luksusowej willi. Wnętrze jest nowoczesne i minimalistyczne, do tego bardzo jasne. Robi wrażenie! 

Tuż po przeprowadzce Roger Salla postanowił zrobić niespodziankę swojej ukochanej i... podarował jej psa – Simbę. Wzruszający moment, w którym celebrytka widzi szczeniaka po raz pierwszy, został oczywiście udokumentowany. Wideo możecie zobaczyć poniżej.  

Karolina Pisarek – Instagram 

Jak można się domyślić, Karolina Pisarek jest aktywna w mediach społecznościowych. Jej oficjalny profil na Instagramie obserwuje już ponad 900 tysięcy osób. Modelka i celebrytka regularnie publikuje nowe zdjęcia, filmy, a także relacje na Instagram Stories. Pokazuje, jak wygląda jej życie na co dzień, chwali się podróżami do najpiękniejszych zakątków świata, jak również efektami współprac z popularnymi markami.