Karolina Pisarek już dawno nie wyglądała na tak szczęśliwą. Trudno się jednak temu dziwić. Od jakiegoś czasu spektakularne sukcesy na polu zawodowym finalistki piątej edycji programu Top Model zaczęły iść w parze ze szczęściem w jej życiu prywatnym. Od niedawna wiadomo już bowiem, że piękna modelka znów jest zakochana, zresztą ze wzajemnością. Co ciekawe, 24-latce dość długo udawało się utrzymywać informację o swoim związku w kompletnej tajemnicy przed mediami i fanami. Wieści o tym, że u jej boku pojawił się nowy mężczyzna rozeszły się dopiero po tym jak Karolina w połowie sierpnia zamieściła w sieci fotorelację ze swojej imprezy urodzinowej.

Karolina Pisarek znalazła nową miłość

Na opublikowanych na jej oficjalnym profilu na Instagramie, który obserwuje już przeszło 868 tysięcy użytkowników serwisu, modelka nie szczędzi sobie czułości z przystojnym brunetem. Internautom szybko udało się ustalić, że ukochanym gwiazdy rodzimego modelingu jest Roger Salla.

Karolina Pisarek zaręczyła się na Malediwach

Choć od momentu, w którym świat usłyszał o nowym partnerze Karoliny Pisarek nie minął jeszcze nawet tydzień, to wszystko wskazuje na to, że ich relacja weszła już na bardzo poważny etap. Przebywający od kilku dni na wymarzonych wakacjach na Malediwach zakochani właśnie się zaręczyli!

We wtorek, 24 sierpnia, na instastory modelki pojawiło niezwykle wymowne zdjęcie: fotografia dłoni ozdobionej pierścionkiem z imponujących rozmiarów kamieniem szlachetnym. 

Aby nie było wątpliwości, Karolina oznaczyła we wpisie profil swojego świeżo upieczonego narzeczonego i dodała dwie emotki: kłódki i czerwonego serca.

Redakcja Glamour.pl składa serdeczne gratulacje!

Zdjęcie pierścionka zaręczynowego finalistki Top Model znajdziecie w naszej galerii.

Zobacz także:

Myślicie, że Karolina i Roger już planują ślub?