Wielu z nas ma problem z dobrym zarządzaniem swoim czasem. Co zrobić, aby wykorzystać go w stu procentach? Odpowiedź brzmi: zacząć planować. Pomocne okażą się plannery i kalendarze. Znajdziecie je (dosłownie!) wszędzie – od supermarketów, przez sklepy papiernicze, po sieciówki. Co więcej, na rynku pojawia się coraz więcej marek specjalizujących się w tworzeniu takich artykułów. Stylowy design plannerów to jedna z najważniejszych rzeczy, na którą warto zwrócić uwagę. Ale ideał powinien być również przejrzysty, mieć miejsce na dodatkowe notatki i odpowiadający wam podział (tygodniowy lub miesięczny). Przejrzałyśmy oferty wielu sklepów i wybrałyśmy dla was kilka kalendarzy i plannerów, które nie tylko umilą, ale przede wszystkim ułatwią powrót do szkoły.

Jak korzystać z kalendarzy i plannerów?

Zacznijmy od kalendarzy. Jeżeli chodzicie jeszcze do szkoły, możecie zapisywać w nich daty nadchodzących sprawdzianów, kartkówek, czy terminy na przeczytanie lektur. Nie wszystkie z nich są wpisywane do dziennika elektronicznego, a notując poszczególne wydarzenia, będziemy mieć pewność, że nic nie umknie naszej uwadze. Dzięki temu lepiej zaplanujecie swoją naukę. W kalendarzu warto zaznaczać również święta, dni wolne i daty urodzin najbliższych. Co w przypadku plannerów? Te są bardziej szczegółowe i skupiają się na rozplanowaniu naszego czasu w ciągu dnia. Twórzcie w nich dodatkowe notatki. Na tak zwanej liście To Do List możecie umieścić absolutnie wszystko – w tym listę zakupów, posprzątanie domu lub upieczenie ciasta. Choć spisanie wszystkiego wydaje się przytłaczające, po czasie zauważycie, że lepiej gospodarujecie czasem.

Trendy jesień 2019: Najładniejsze zeszyty, plannery i artykuły papiernicze, dzięki którym będziecie chcieli wrócić do szkoły!>>>

Gdzie kupić najładniejsze kalendarze i plannery?

Szkolne kalendarze, datowane od września do sierpnia, znajdziecie w większości sklepów. Mnóstwo propozycji w wielu rozmiarach i kolorach dostępne są m.in. w Empiku. Jeśli chodzi o plannery, kupicie je w kilku sklepach internetowych, na przykład Noteka lub Powidoki Warsaw. Kalendarze i plannery w korzystnych cenach czekają na was w Stradivariusie. Mamy nadzieję, że modele z naszej galerii ułatwią wam poszukiwania. Które plannery i kalendarze podobają wam się najbardziej?