Płeć dziecka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego przestała być tajemnicą. Para influencerów ogłosiła ją podczas baby shower. Poznajcie szczegóły uroczystości i zobaczcie zdjęcia!

Baby shower Sylwii Przybysz - relacja i zdjęcia. Kiedy trzecie dziecko pary influencerów przyjdzie na świat?

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są obok Friza i Wersow najpopularniejszą parą polskiego internetu. Influencerzy od wielu lat prężnie działają na YouTubie i Instagramie, gdzie dzielą się kadrami ze wspólnego życia, w którym zdecydowanie nie ma czasu na nudę. Para ma dwie córki – Polę i Nelę, w ubiegłym roku wzięła huczny ślub na Podhalu, a lada moment powita na świecie trzecią pociechę.

Jej przyjście na świat było powodem ostatniego spotkania z najbliższymi, z którego relację mogliśmy zobaczyć na social mediowych profilach Sylwii i Jana. Para zdecydowała się połączyć baby shower z gender reveal - imprezą popularną na zachodzie, podczas której ujawnia się płeć dziecka.

Jeśli chodzi o dekoracje, influencerzy postawili na neutralne płciowo kolory - odcienie beżu, brązu i bieli.  Przybyłych na uroczystość gości witał gigantyczny miś oraz napis: »Witaj na baby shower«. Para zdecydowała się również na catering perfekcyjnie dopasowany do tego typu okazji. Były owoce, desery i spektakularny tort napisem Oh baby

Najważniejszym punktem spotkania było przebicie balona z konfetti w kolorze symbolizującym płeć trzeciego dziecka pary. Wideo dokumentujące tę radosną chwilę lotem błyskawicy obiegło internet.

Płeć dziecka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego. Chłopiec czy dziewczynka?

Krótki filmik z poruszającą reakcją pary chwyta za serce. 

Stwierdziliśmy, że musimy się z wami podzielić naszym szczęściem! Czekamy na trzecią księżniczkę.To był piękny dzień! W najbliższym czasie będziemy dzielić się z wami filmami i zdjęciami z tego pięknego wydarzenia. Dziękujemy wszystkim za obecność. Wpadajcie również na instastories, gdzie postaramy się zrelacjonować nasze przepiękne Baby Shower - napisali.

Pod postem natychmiast pojawiły się setki komentarzy - gratulacje i ciepłe słowa. Co ciekawe, wiele osób spodziewało się, że para wkrótce powita na świecie synka. A myślałam, że będzie syn! Gratulacje dla wasCały czas żyłam w przekonaniu, że ogłosiliście już, że będzie chłopiec - czytamy pod wideo.

Zobacz także:

Pociecha pary przyjdzie na świat jeszcze w tym miesiącu. Czekamy!