Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski tworzą jedną z najpopularniejszych par w rodzimym internecie. Od kilku lat działają w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem i serwisem YouTube, gdzie pokazują swoje życie na co dzień. Na pewno nie narzekają na nudę. Przypomnijmy, że mają dwie córki – Polę oraz Nelę, a niedawno rozpoczęli budowę domu. To nie wszystko. W miniony weekend wzięli ślub. Jak wyglądała ceremonia? Oto wszystko, co wiemy na ten temat. 

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wzięli ślub – jak wyglądała ceremonia? 

25 czerwca 2022 roku – Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski na pewno zapamiętają tę datę na długo. To właśnie tego dnia stanęli na ślubnym kobiercu. Z wcześniejszych zapowiedzi, jak również ze zdjęć i wideo, które główni zainteresowani całą sprawą oraz zaproszeni przez nich goście wrzucili już do sieci, wiemy, że było bajkowo. Influencerzy wzięli ślub w górach. Tego dnia towarzyszyli im bliscy – rodzina, przyjaciele i przyjaciółki. Wśród nich znalazła się m.in. Żaklina Ta Dinh, którą możecie kojarzyć z programu „Top Model”. 

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wzięli ślub – jak wyglądali? Kto zaprojektował suknię ślubną? 

Uwagę internautek i internautów zwróciły także stylizacje państwa młodych. Jan Dąbrowski postawił na smoking z marynarką odcieniu bordowym. Natomiast Sylwia Przybysz wzięła ślub w efektownej sukni o kroju księżniczki, która została zaprojektowana przez Violę Piekut. Swoją stylizację uzupełniła za pomocą długiego welonu, spektakularnej biżuterii oraz bukietu ze świeżych kwiatów. 

Możemy się spodziewać, że Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski planują profesjonalną relację ze ślubu i wesela. Niestety nie wiadomo, kiedy – jeśli w ogóle – miałaby ona ujrzeć światło dzienne. W związku z tym nie pozostaje nam nic innego, jak tylko cierpliwie czekać i życzyć parze dużo miłości.