Sylwia Przybysz urodziła! Drugie dziecko piosenkarki i youtubera, który posługuje się pseudonimem JDabrowsky, od kilku godzin jest na świecie. Informacje na ten temat przekazał młody tata za pośrednictwem mediów społecznościowych, a konkretnie Instagram Stories. Co wiemy o narodzinach drugiej córeczki Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego? Sprawdź poniżej.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali rodzicami po raz drugi  

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali rodzicami po raz pierwszy w styczniu ubiegłego roku. Piosenkarka urodziła wtedy dziewczynkę, która otrzymała imię Pola. Niespełna rok później para poinformowała, że spodziewa się drugiej córki. Jak się okazuje, maleństwo jest już na świecie. Jan Dąbrowski opublikował selfie ze szpitala, a także zdradził datę i godzinę narodzin dziewczynki. „01:23. MAMY TO. 22.03.2021” – brzmi opis wspomnianego już zdjęcia, które możesz zobaczyć w naszej galerii (na górze strony). Na razie nie wiadomo, jakie imię Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wybrali dla swojej córeczki. 

Jan Dąbrowski pokazał zdjęcia z córką! [AKTUALIZACJA 22.03.2021, 17:01]

Jan Dąbrowski opublikował na swoim profilu na Instagramie dwa zdjęcia z nowo narodzoną córeczką, a także wideo, na którym mówi rocznej Poli, że ma młodszą siostrę. Co więcej, opisał emocje, jakie towarzyszyły mu i Sylwii Przybysz na przysłowiową chwilę przed porodem. Youtuber nie ukrywał, że bardzo się stresowali, a to ze względu na pandemię koronawirusa. 

„Dziś o 01:23 na świat przyszła nasza córeczka. Jestem przeszczęśliwy, że przy pomocy personelu medycznego, w tym naszej cudownej położnej, Pani Doroty, wszystko zakończyło się szczęśliwie, a dziewczyny są całe i zdrowe. Bycie rodzicem w dzisiejszych czasach, w czasach COVID, jest moim zdaniem ogromnym wyzwaniem. Od kilku dni żyliśmy stresem, który towarzyszy każdej „przyszłej” mamie - szpitale przepełnione, sale pełne, strach przed testami, możliwością rodzenia rodzinnego i dostępnością oddziału. Mieliśmy ogromne szczęście. A teraz już z górki. Sysia, jesteś dzielna. Pola nie może się doczekać, aż wrócicie” - napisał Jan Dąbrowski pod wspomnianym postem na Instagramie. 
 

Wszystkie zdjęcia i wideo możesz zobaczyć w naszej galerii - na górze strony.