Serial „Plotkara” zasługuje na miano kultowego. Przez lata cieszył się tak dużą popularnością, że w końcu zdecydowano się na stworzenie rebootu. Z nowymi bohaterami i bohaterkami, innymi problemami, do tego mediami społecznościowymi w roli głównej. Choć wiele się zmieniło, to twórczynie i twórcy nie zapominają o oryginalnej wersji i chętnie wracają do niej w wybranych odcinkach. Pod koniec pierwszego sezonu widzki oraz widzowie ponownie spotkali się z Eleanor Waldorf-Rose (w tej roli Margaret Colin), Cyrusem Rose’em (Wallace Shawn), a także z Dorotą Kishlovsky (Zuzanna Szadkowski). Natomiast w drugiej serii zobaczyli Georginę Sparks (Michelle Trachtenberg), która w wielkim stylu powróciła na Upper East Side. Przy okazji ujawniono, co słychać u innych postaci. Czy Serena van der Woodsen i Dan Humphrey nadal są razem? 

„Plotkara”: Serena van der Woodsen i Dan Humphrey wciąż są razem?

Od premiery finałowego odcinka oryginalnej „Plotkary”, w którym Serena van der Woodsen i Dan Humphrey biorą bajkowy ślub, minęło już dziesięć lat. Jak potoczyły się losy postaci zagranych przez Blake Lively i Penna Badgleya? Nadal są razem? Ich małżeństwo jest szczęśliwe, a może przechodzą kryzys? Widzki oraz widzowie otrzymują odpowiedzi na pytania dotyczące ich relacji w najnowszym odcinku kontynuacji „Gossip Girl”. Chętnie się nimi podzielimy. Jednak zanim to nastąpi, musimy zaznaczyć, że dalsza część artykułu zawiera spoilery. Niestety w tym przypadku nie da się ich uniknąć. 

„Plotkara”: Georgina Sparks wróciła na Upper East Side i ujawniła, jak potoczyły się losy Sereny van der Woodsen i Dana Humphreya 

Jak się okazało, Georgina Sparks niewiele się zmieniła. W najnowszym odcinku 2. serii „Gossip Girl” naczelna buntowniczka Upper East Side uprowadza Kate Keller (Tavi Gevinson) i zabiera ją do mieszkania Dana i Sereny na Brooklynie. Chwilę później widzki oraz widzowie dowiadują się, że bywa w nim regularnie. Jednak bez zaproszenia właściciela czy właścicielki. Georgina Sparks dręczy swoich znajomych z czasów liceum, a także… ich dziecko. Zaczynała od drobnych, pozornie nieszkodliwych żartów jak np. kradzież skarpetki czy obniżenie temperatury. Potem poszła o krok dalej. Zamieniła napój owsiany na mleko krowie z laktozą, którego dziecko „Dereny” nie toleruje. Źle się czuje, ale lekarze nie potrafią pomóc. Nikt nie wie, co jest nie tak - przyznaje bohaterka „Plotkary” z uśmiechem. Zobaczcie:

Z nowego odcinka hitowego serialu wynika, że Serena van der Woodsen i Dan Humphrey nie tylko nadal są razem, ale również zdecydowali się na powiększenie rodziny. Wszystko wskazuje na to, że mają jedno dziecko. Musimy przyznać, że nie spodziewałyśmy się takiego obrotu spraw. Georgina Sparks nie przestaje nas zaskakiwać. Jesteśmy bardzo ciekawe, co będzie dalej.