Boom na ubrania sportowe rozpoczął się w latach 80. Przyczyniła się do tego m.in. Jane Fonda i wideo, w których uczyła nas aerobiku, ubrana w body i legginsy z lycry – innowacyjnego wówczas materiału, który zrewolucjonizował branżę. 

Dagmara Wawrzyniak w podcaście „20 minut mody o modzie sportowej”

Dziś pod względem technologii w odzieży sportowej jesteśmy znacznie dalej, o czym w najnowszym odcinku podcastu Glamour „20 minut mody” opowiedziała Dagmara Wawrzyniak – influencerka, autorka programu treningowego „Cardiomasakra” i ambasadorka marki Under Armour, słynącej z ubrań do ćwiczeń spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających zawodniczek. Takich, jak właśnie Daga, która na treningach nie lubi się oszczędzać.

W rozmowie z Magdaleną Matuszek opowiedziała między innymi:

  • jak strój sportowy może pomóc nam w treningu
  • na co zwracać uwagę przy jego wyborze – w tym, jak dobrać stanik do ćwiczeń i buty
  • z jakich materiałów powinny być uszyte ubrania sportowe
  • czy moda sportowa podlega trendom
  • w czym ona sama ćwiczy na co dzień, a także
  • jak ubrania sportowe przemycić do codziennej garderoby (to teraz trend!).

Ubrania sportowe w technologii RUSH marki Under Armour – Co warto o niej wiedzieć?

Dagmara sporo mówi o ubraniach z najnowszej kolekcji marki Under Armour, której jest ambasadorką, dlatego postanowiliśmy Wam je pokazać. Wspomniane modele znajdziecie w naszej galerii. To ubrania w technologii RUSH, które sprawdzą się nawet na najcięższych treningach, na najważniejszych zawodach i przy najintensywniejszych ćwiczeniach (w tych lżejszych oczywiście również). Ubrania, które idealnie dopasowują się do sylwetki, nie obcierają, ani się nie zsuwają, tym samym gwarantując pełen komfort ćwiczeń, który, jak w podcaście podkreśla Dagmara, dla dziewczyn jest szczególnie ważny. W końcu kto by chciał myśleć, o tym, że trzeba poprawić legginsy, kiedy są wyniki do zrobienia? Dlatego ubrania Under Armour RUSH nie tylko pomagają w treningu w aspekcie fizycznym, ale i mentalnym – w końcu to właśnie odpowiednie przygotowanie umysłu jest gwarancją sukcesu!

Wśród nich znajdziecie między innymi sportowe staniki podtrzymujące biust nawet przy najbardziej energicznych skokach, legginsy czy koszulki. Influencerka wspomina też o kurtkach marki, w których swobodnie można wyjść nie tylko pobiegać, ale i na spacer z psem (i nie tylko), a także fantastycznych butach do biegania – modelu HOVR MEGA 2 CLONE, które nie tylko świetnie amortyzują każdy ruch, ale i rewelacyjnie wyglądają. Bo, jak się okazuje, w modzie sportowej liczy się nie tylko komfort noszenia, ale i dobry design. Jakie są najnowsze trendy? Posłuchajcie!

Najnowsze kolekcje Under Armour z wykorzystaniem innowacyjnej technologii RUSH są dostępne na stronie sportstylestory.com, w UA Brand Houses w Warszawie, Poznaniu, Łodzi i Krakowie oraz w wybranych sklepach sportowych.