Dopiero pisaliśmy o dobrych podkładach do cery dojrzałej, a już trafiliśmy na kolejny kosmetyk, który można dopisać do tej listy. Wybierając najlepsze fluidy do makijażu anti-age, skupiliśmy się nie tylko na zminimalizowaniu widoczności przebarwień i zmarszczek, ale również na pielęgnacyjnej formule, która pozwoli przedłużyć młodość skóry. Sięgnięcie po takie rozwiązania to oczywiście jedna z dostępnych opcji, a nie przymus, który pojawia się w jakimś konkretnym wieku. Chodzi bowiem o to, żeby kosmetyki dawały nam to, czego sami potrzebujemy, a nie co wydaje nam się, że jest odpowiednie według narzuconych przez społeczeństwo standardów. Jeżeli czujemy się dobrze w swojej skórze, to nie ma znaczenia, czy jest gładka i jednolita, czy posiada zmarszczki i przebarwienia. Każda jest bowiem piękna i w jakiś sposób opowiada naszą historię. Jeżeli jednak chcemy przeciwstawić się zmianom, które pojawiają się na twarzy, to oprócz kosmetyków, które prasują zmarszczki, mamy do dyspozycji przeciwstarzeniową kolorówkę. Podkład z jadem węża to właśnie jeden z takich kosmetyków, który zapewnia coś więcej niż tylko krycie.

Podkład z jadem węża – Opis

Makijaż anti-aging to make-up z efektem odmłodzenia. Składają się na niego formuły tuszujące to, co chcemy ukryć, ale przede wszystkim takie, które stanowią wsparcie dla ogólnej kondycji skóry. Tym sposobem każda aplikacja sprawia, że korzystamy z czegoś więcej niż tylko typowej kolorówki. Na liście kosmetyków, które mają zapewnić młodszy wygląd skóry, jest między innymi podkład z jadem węża Clarena Snake Fluid Foundation. Jego formuła działa na wielu polach w taki sposób, żeby sprostać oczekiwaniom posiadaczek cery dojrzałej, które nie godzą się na zmiany zachodzące z wiekiem. Innowacyjna formuła 3 w 1 skupia się nie tylko na tuszowaniu niedoskonałości, ale także na efekcie liftingującym i odmładzającym skórę. Jak dokładnie działa kosmetyk i co znajduje się w jego składzie? Podkład poza pigmentami zawiera syntetyczny neuropeptyd Syn®-Ake naśladujący działanie jadu węża, który rozluźniania i hamuje skurcze mięśni. Dzięki zastosowaniu go w podkładzie przyczynia się do wygładzenia skóry, a także przeciwdziała pojawianiu się nowych zmarszczek. Lekka konsystencja fluidu z łatwością łączy się ze skórą, co pozwala na ujednolicone krycie, po którym skóra wygląda na młodszą. Dodatkowo kosmetyk nie tworzy efektu maski, co sprawia, że makijaż wygląda naturalnie. Informacje producenta to jednak nie wszystko, co wiadomo na temat tego podkładu. W sieci znaleźliśmy również opinie użytkowniczek, które miały okazję wypróbować go na własnej skórze. Co dokładnie z nich wynika?

 

 

Podkład z jadem węża – Opinie

Nie istnieją kosmetyki, które będą odpowiadać każdemu, kto po nie sięgnie. Jednak wybór takiego, który cieszy się wyjątkowym uznaniem i zbiera głównie najwyższe noty, to sposób, żeby zwiększyć swoje szanse na znalezienie nowego ulubieńca. Sprawdziliśmy zatem opinie na temat podkładu Clarena Snake Fluid Foundation. Okazuje się, że na ich podstawie można wyrobić sobie wstępną opinię, bo w sklepie internetowym jest ich kilkadziesiąt, co buduje już konkretny obraz. Kosmetyk posiada 4,7 na 5,0. Co dokładnie piszą na jego temat użytkowniczki? Jakie wady i zalety ma ten podkład?

Podkład pasuje do karnacji, wygładza cerę, kryje niedoskonałości, długo trzyma się na twarzy – to jedna z opinii opatrzonych najwyższą ilość gwiazdek.

Najlepszy produkt, jaki miałam. Gorąco polecam – czytamy w innej rekomendacji podkładu Clarena Snake Fluid Foundation.

Pierwszy raz go stosuje i jestem zadowolona. Nie ma efektu maski. Dobrze się wchłania – dowiadujemy się z kolejnej recenzji kosmetyku.

Fluid idealny, kryjący a nie obciążający cery. Jedyny minus to brak możliwości zużycia całości – trudno wydobyć wszytko z buteleczki – możemy dowiedzieć się o jeden z wad kosmetyku.