Zaczepiliście kiedyś na ulicy kompletnie obcą osobę, myśląc, że to wasza znajoma ze szkoły lub koleżanka pracy? A pamiętacie to nieprzyjemne połączenie zmieszania i zażenowania, gdy po chwili okazało się, że to jednak nie jest ona? To teraz wyobraźcie sobie, co poczuła Victoria Beckham, gdy parę lat temu w połowie rozmowy z brytyjską aktorką Thandie Newton, ta nagle uświadomiła jej, że została przez nią pomylona z jej amerykańską koleżanką z branży, Zoe Saldaną. Ups!


Takie sytuacje jednak się jak najbardziej zdarzają i czasami trudno się nawet temu szczególnie dziwić – w show-biznesie nie brakuje bowiem gwiazd, które są do siebie faktycznie łudząco podobne. Żeby było zabawniej, obie pomylone przez byłą członkinię Spice Girls (a prywatnie żonę Davida Beckhama) panie jakiś czas temu miały okazję się poznać. Piękne aktorki w końcu zapozowały fotografom do wyczekiwanego od lat przez internautów wspólnego zdjęcia w 2017 roku na gali rozdania Złotych Globów.

Podobne do siebie gwiazdy

Nie jest żadną tajemnicą, że gwiazdy różnie znoszą porównania do innych znanych osób. Jedne się o to obrażają, drugie to ignorują, a jeszcze inne... same stroją sobie z tego żarty. Do tej ostatniej grupy z pewnością można zaliczyć hollywoodzkiego aktora Willa Ferrella (m.in. Elf, Legenda telewizji, Ostrza chwały, a ostatnio komedia muzyczna Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga) oraz wyglądającego praktycznie jak jego brat bliźniak perkusistę kalifornijskiego zespołu Red Hot Chili Peppers, Chada Smitha.

W 2014 roku panowie pojawili się razem – oczywiście w identycznych strojach – w programie Jimmy'ego Fallona. Jeśli zdarzyło wam się to przegapić, to koniecznie nadróbcie zaległości. Padniecie ze śmiechu!


Co ciekawe, dość często zdarza się, że podobne do siebie gwiazdy na domiar wszystkiego pracują jeszcze w tej samej branży. Wytarczy tu wspomnieć chociażbt o notoryczne mylonych ze sobą aktorkach (Natalie Portman i Keira Knightley, Margot Robbie i Jamie PresslyLili Reinhart i zmarła w 2009 roku Brittany Murphy), aktorach (Mads Mikkelsen i Oliver MasucciJavier BardemJeffrey Dean MorganHenry Cavill i Matt Bomer) czy modelkach (Linda Evagelista i Milla Jovovich).

Zobacz zdjęcia niesamowicie podobnych do siebie artystów, gwiazd i celebrytów już teraz w naszej GALERII.