Dariusz Pachut zawodowo

Aktualnie Dariusz Pachut przedstawiany jest w mediach jako podróżnik i ratownik medyczny. W sieci łatwo jednak trafić na archiwalne wzmianki, z których jasno wynika, że nowy partner Dody w przeszłości pracował w policji. W 2007 roku, wtedy jeszcze jako st. posterunkowy z Oddziału Prewencji, razem ze swoim kolegą, sierżantem Grzegorzem Włodarczykiem, wywalczył trzecie miejsce w Turnieju Par Patrolowych „Patrol roku”.

O asp. Dariuszu Pachucie pisało się też w 2014 roku, gdy znalazł się w gronie przeszkolonych z zakresu ratownictwa górskiego policjantów, którzy pomogli odnaleźć i uratować dwóch polskich obywateli zaginionych w górach w Albanii.

Dariusz Pachut ma także na swoim koncie spore sukcesy sportowe, w tym tytuł Mistrza Polski w brazylijskim jiu-jitsu. Może pochwalić się również tytułem instruktora strzelectwa i alpinizmu jaskiniowego. Jego ogromną pasją są obecnie sporty ekstremalne, takie jak nurkowanie, wspinaczka lodowa, skoki i kanioning. 

To jednak jeszcze nie wszystko. Darek jest też pomysłodawcą rozpoczętego w 2019 roku projektu o nazwie „Korona Wodospadów”. Celem ekipy doświadczonych eksploratorów jest zdobycie i zjechanie z dziesięciu najwyższych wodospadów na świecie.

O ratowniku zrobiło się głośno w mediach także jesienią 2020 roku, gdy razem z grupą górali spełnił marzenie niepełnosprawnego chłopca, siedmioletniego wówczas Rayyana Szczepaniaka, o zdobyciu najwyższego szczytu w Polsce.

Dariusz Pachut prywatnie

Z ustaleń serwisów o tematyce show-biznesowej wynika, że Dariusz Pachut ma obecnie 37 lat. Pochodzi z Zabrzeża, czyli niewielkiej miejscowości w powiecie nowosądeckim, niedaleko Łącka. O jego życiu osobistym nie wiadomo zbyt wiele, poza tym, że ma dzieci, które chętnie pokazuje na swoim oficjalnym profilu na Instagramie (znajdziecie go tam pod nazwą @dariuszpachut).

Nie jest także tajemnicą, że w przeszłości przez kilka miesięcy spotykał się z Dorotą Gardias. Znana z anteny TVN prezenterka pogody potwierdziła ich rozstanie pod koniec marca 2022 roku w wywiadzie udzielonym magazynowi „Party”.

Zobacz także:

To prawda. Nie jesteśmy już razem. Chcę wierzyć, że czas wyleczy rany. Teraz muszę skupić się na mojej córce Hani. Mamy swoje plany. Chcemy razem wyjechać na wędrówkę, bo Hania też złapała górskiego bakcyla – wyznała pogodynka.

Dariusz Pachut dość szybko pozbierał się po rozstaniu z Dorotą Gardias – już w maju media obiegły jego pierwsze wspólne zdjęcia z Dodą. Paparazzi przyłapali ich wówczas na wspólnej przejażdżce rowerowej. Spekulacje na temat ich relacji potwierdziły się jednak dopiero na początku listopada.

Przypomnijmy, że w finale programu „Doda. 12 kroków do miłości” gwiazda wyjawiła bowiem, że jest zakochana, ale jej nowym wybrankiem nie jest żaden z mężczyzn poznanych w programie. Internauci szybko połączyli kropki. Szybko okazało się, że spostrzegawczy fani trafili w dziesiątkę. Zaledwie parę tygodni później wykonawczyni przeboju „Melodia ta” zaprezentowała w mediach społecznościowych zdjęcia z ukochanym, wykonane podczas ich wspólnej wyprawy do Wietnamu.

Podobnie jak jego partnerka, Darek bardzo lubi muzykę. Niedawno udało mu się nawet spełnić marzenie o koncercie Backstreet Boys oraz spotkaniu z członkami słynnego boysbandu.

Warto wrócić nawet do tych marzeń sprzed 20 lat… Mimo tego, że to nie ja byłem organizatorem, i nie ja wpadłem na ten pomysł a osoba, która wnikliwie słucha i rozumie – napisał na Intagramie pod zdjęciem z autorami hitu „I Want It That Way”.

Zdjęcia Dariusza Pachuta możecie obejrzeć w naszej galerii.