Zmiany, które pojawiają się na naszych twarzach to dla jednych osób ślady ich historii, dla innych natomiast mankamenty, których chcą się pozbyć. Oba podejścia są dobre, bo są nasze. Kluczowe w kwestiach urodowych zawsze jest to, czego potrzebujemy i jak się czujemy. Jeżeli zatem należysz do grupy osób, które borykają się przebarwieniami i wcale nie upatrują w nich niczego pozytywnego, to jest to jeden z tych problemów, gdzie lepiej nie stawiać na półśrodki. Ujednolicenie kolorytu nie jest bowiem wcale łatwe i najlepiej postawić po prostu na sprawdzone formuły, których skuteczność została potwierdzona zarówno badaniami, jak i przez same użytkowniczki i użytkowników, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami w sieci. Pomimo że nie istnieją kosmetyki idealne dla wszystkich to jednak formuła, w przypadku której aż 97% badanych potwierdziło, że zwalcza przebarwienia, może okazać się najlepszym wyborem.

Serum na przebarwienia o skuteczności potwierdzonej badaniami

Miesiąc, a więc 4 tygodnie lub 28 dni – właśnie tyle czasu potrzebowały kobiety, które wzięły udział w badaniu podwójnego serum na przebrawienia Eucerin Anti-Pigment, żeby dość zgodnie potwierdzić, że zwalcza przebarwienia (potwierdziło to 97% uczestniczek projektu). Wyniki są dostępne na stronie marki. Badanie produktu w użyciu (PiU) przeprowadzono z udziałem 120 kobiet w wieku od 25 do 55 lat. Co jeszcze udało się stwierdzić z ich pomocą?

 

 

Wyniki badania serum Eucerin Anti-Pigment wskazują:

  • 100% badanych potwierdziło, że ich skóra jest bardziej promienna
  • 97% badanych potwierdziło, że skutecznie zwalcza przebarwienia
  • 97% badanych potwierdziło, że ich skóra jest bardziej jednolita
  • 95% badanych potwierdziło, że kosmetyk zapobiega pojawianiu się przebarwień
  • 89% badanych potwierdziło, że kosmetyk zmniejsza intensywność istniejących przebawień.

Eucerin Anti-Pigment – Opis

Serum Eucerin Anti-Pigment to kosmetyk, którego działanie wynika z zastosowania przede wszystkim dwóch składników. Pierwszym z nich jest thiamidol. Składnik opatentowany przez Eucerin jest znany ze swoich możliwości redukowania przebarwień i zapobiegania ich ponownemu pojawieniu się. Jego działanie zostało potwierdzone w badaniach klinicznych i dermatologicznych. Dodatkowo w formule zawarto też kwas hialuronowy. Jedną z jego podstawowych funkcji jest zatrzymanie wody w skórze. Ma on zdolność wiązania w wodzie cząsteczek o masie do 30 razy większej niż jego własna masa cząsteczkowa. Działanie przekłada się natomiast nie tylko na zwiększenie poziomu nawilżenia, ale również daje efekty przeciwzmarszczkowe.

Uzupełnieniem pielęgnacji z serum Eucerin Anti-Pigment mogą być też inne kosmetyki z tej samej serii. Użytkowniczki w komentarzach podkreślają, że wspierają jego działanie kremem na noc i kremem na dzień.

 

Zobacz także:

 

Eucerin Anti-Pigment – Opinie

Badania jasno wskazują, że biorące w nim udział testerki zauważyły poprawę. Jak natomiast kosmetyk sprawdza się w zupełnie neutralnym środowisku podczas pielęgnacji osób, które go kupiły? Na szczęście na temat tego kosmetyku nie brakuje opinii, które wskazują, czy warto go dodać do swojego programu eliminującego przebarwienia. Poniżej czeka kilka przykładowych recenzji.

Zeszłego lata pojawiły się u mnie naprawdę silne przebarwienia pigmentacyjne. Próbowałam różnych produktów wysokiej jakości, ale nic nie pomagało. W tym roku znów mam ten problem i bez nadziei sięgnęłam po to serum. I co tu dużo mówić, przebarwienia nie tylko się nie pogłębiały, ale też niemal całkowicie zniknęły po 3 tygodniach!!! Zauważyłam znaczną poprawę już po 1 tygodniu, a następnie dokupiłam jeszcze krem ​​na dzień. Te produkty są po prostu świetnie!!!! Nie mam już przebarwień, a moja skóra naprawdę zdrowo lśni. Daję 5* i polecam z całego serca!!! – napisała jedna z użytkowniczek na stronie Eucerin.

Po długich poszukiwaniach zdecydowałam się na serię Anti-Pigment. Po 1 miesiącu widoczne były pierwsze efekty, przebarwienia stały się jaśniejsze, a moja skóra była bardzo miękka i zadbana. Serum stosuję w połączeniu z kremem na dzień i na noc. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję! Dziękuję, Eucerin! – możemy przeczytać w jednym z komentarzy zamieszczonych na stronie Eucerin.

To serum jest naprawdę doskonałe: świetna konsystencja i przekonujący efekt. Mogę serdecznie je polecić. Najlepiej róbcie zdjęcia. To naprawdę działa – oceniła serum jedna z użytkowniczek o poleciła, żeby robić zdjęcia i na takiej dokumentacji analizować zmiany, które zachodzą z pomocą kosmetyku. Jej opinia jest dostępna na stronie Eucerin.