Wczorajszy wieczór należał do Dawida Wolińskiego. Projektant w warszawskim studio ATM zaprezentował swoją najnowszą kolekcję Party Dress. Na wybiegu pojawiła się zwyciężczyni Top Model 7 i bohaterka okładki Glamour, Kasia Szklarczyk, a także finalistki programu: Magda Przybielska i Julia Frankowicz. Na pokazie nie zabrakło silnej reprezentacji gwiazd, które oglądały kolekcję z pierwszego rzędu. Kto się pojawił i jak wyglądali celebryci na prezentacji kolekcji Dawida Wolińskiego? 

Gwiazdy na pokazie Dawida Wolińskiego 2018: najpiękniejsze stylizacje gwiazd

W pierwszym rzędzie pojawiły się Małgorzata Kożuchowska w czarnej maxi dress, Agnieszka Dygant w eleganckim kombinezonie oraz Kasia Warnke w błyszczącej, czerwonej sukni z kolekcji Dawida Wolińskiego. Nie zabrakło również Joanny Horodyńskiej, która do swetra założyła ołówkową spódnicę midi, a także Lary Gessler w sukience mini w kolorze soczystej czerwieni. Swoje koleżanki na wybiegu wspierał także Hubert Gromadzki, który zajął 2. miejsce w Top Model 7. Postawił na odważną stylizację i do spodni z motywem panterki założył oldschool’ową ramoneskę i biały golf. Prezentacji kolekcji Dawida Wolińskiego nie przegapili również Julia Wieniawa i jej chłopak Antek Królikowski.

Najnowsza kolekcja Dawida Wolińskiego x Martini „Party Dress”

Jak sama nazwa kolekcji wskazuje, najnowsze propozycje Dawida Wolińskiego to eleganckie kreacje na wielkie wyjścia. Nie zabrakło idealnie skrojonych sukienek o różnych długościach, żakietów o przeskalowanych ramionach, krótkich topów, ciężkich spódnic oraz seksownych body. Projektant eksperymentował z fakturą, dlatego na wybiegu zobaczyliśmy kreacje z koronki, pokryte cekinami i gładkim materiałem, pojawiły się również elementy tiulu. Cała kolekcja została utrzymana w kolorach szlachetnej czerni oraz czerwieni. 

W galerii powyżej znajdziecie najlepsze stylizacje gwiazd z pokazu Dawida Wolińskiego 2018 Party Dress.

Katarzyna Szklarczyk wygrała Top Model 7! Kim jest zwyciężczyni programu? Wiek, wzrost i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o finalistce Top Model 2018 [KWESTIONARIUSZ] >>>