Postarajcie się jednak zapomnieć na chwilę o religijnych aspektach tego okresu i skupić wyłącznie na uroczych elfach i poczciwym Mikołaju, który co roku obdarowuje nas prezentami. Dokładnie, ponieważ to wokół niego cały ten szum.

Serwis Pornhub opublikował właśnie swoje statystyki, według których najczęściej wyszukiwaną kategorią są motywy świąteczne. Najwyraźniej otaczające nas błyszczące ozdoby i kolędy słyszane w każdym możliwym miejscu, to dla nas za mało.

Czy to oznacza, że nie wszyscy w Święta gotowi są oddać swoje głowy za czysty konsumpcjonizm? Na to wygląda. Ludzie domagają się pociesznego Mikołaja, w niekoniecznie świętej wersji. "Black Santa". "Old Santa", a nawet "Mrs Santa", to według Pornhub najczęściej wyszukiwane frazy w tym okresie. 

Nieważne pod jaką postacią się pojawia, jest on głównym bohaterem wielu filmów erotycznych, zarówno dla damskiej i męskiej publiki. To jednak ta druga część naszego społeczeństwa wykazuje większe upodobania względem świątecznej tematyki. Ich zainteresowanie wzrasta aż o 34%, w porównaniu do kobiet.

Równie ciekawy jest wykres, który pokazuje natężenie ruchu na serwisie Pornhub w dniu 24 grudnia. Liczba odsłon wzrasta i spada w ciągu całego dnia, by na stałe uspokoić się pod wieczór. Wygląda na to, że nie wszyscy mają ręce pełne roboty. 

Mogłoby się wydawać, że po obejrzeniu "Kevin sam w domu", najedzeniu się do syta i otworzeniu wszystkich prezentów szał na Święta natychmiastowo mija. Okazuje się, że jest inaczej. Z nocy 24 na 25 grudnia zainteresowanie świąteczną tematyką w filmach erotycznych zaskakująco wzrasta! 

Na szczęście to tylko chwilowe poruszenie, ponieważ w ciągu dnia drastycznie spada. Jak myślicie, co na to wpływa? Spadek energii czy wyrzuty sumienia?

Zobacz także: