Billie Eilish jest jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. 18-latka idzie jak burza! Amerykanka w zeszłym roku wydała swój debiutancki album „When we all fall asleep, where do we go?”, który zebrał doskonałe recenzje i pokrył się platyną w wielu krajach. Billie jest jeszcze nastolatką, ale już zdążyła zapisać się w kartach historii. Autorka takich hitów jak „Bad guy” i „Ocean eyes” została pierwszą kobietą ze statuetkami Grammy w głównych kategoriach, które zdobyła w tym samym roku. W weekend wystąpiła podczas 92. ceremonii wręczenia Oscarów i wykonała piosenkę legendarnego zespołu The Beatles „Yesterday”, upamiętniając zmarłych reżyserów, aktorów, producentów i filmowców. Billie Eilish jest również najmłodszą artystka, która napisała (wspólnie ze swoim bratem Finneasem O'Connellem) i wykonała piosenkę do najnowszego filmu o Jamesie Bondzie. Dołączyła tym samym do takich gwiazd jak m.in. Adele, Sam Smith, Madonna i Tina Turner. Do sieci właśnie trafiła tytułowa piosenka „No time to die”.

Billie Eilish znów przeszła do historii! Jest najmłodszą artystką, która zaśpiewa piosenkę w filmie o Jamesie Bondzie >>>

No time to die: Fani są zachwyceni nowym utworem Billie Eilish do filmu o Jamesie Bondzie

Billie Eilish jest współautorką piosenki „No time to die” do nowego filmu o Bondzie. Utwór, który napisała wspólnie z bratem, dziś ujrzał światło dzienne. W ciągu zaledwie kilku godzin zdobył ponad 4 miliony wyświetleń w serwisie YouTube. Fani są zachwyceni nowym piosenką Billie Eilish do filmu „Nie czas umierać” o tym samym tytule. Nie brakuje komentarzy o tym, że te lepszy krążek niż „Skyfall” Adele. Być może artystka i jej brat Finneas mają nawet szansę otrzymać Oscara. Tego dowiemy się już w przyszłym roku! Premiera 25. produkcji o Agencie 007 odbędzie się 3 kwietnia tego roku. W główną rolę Jamesa Bonda po raz ostatni wcieli Daniel Craig, natomiast czarny charakter zagra Rami Malek. Oprócz tego w filmie zobaczymy również Anę de Armas, Lashanę Lynch, Léę Seydoux i Bena Wishawa. Posłuchajcie piosenki Billie Eilish, „No time to die”.