Niedawno pisaliśmy o tym, że paryski Disneyland poszukuje osób, które zostaną księżniczkami i wcielą się w bohaterów kultowych bajek. Praca wymaga biegłego angielskiego lub francuskiego, a rozmowa przebiega na zasadzie castingu, podczas którego specjalna komisja ocenia, kto nadaje się do roli postaci Disneya. Na horyzoncie pojawiła się kolejna oferta pracy marzeń. Do Internetu trafiło ogłoszenie właścicielki kawiarni oraz kilku niewielkich domków turystycznych na irlandzkiej wyspie Great Blasket. Chociaż teoretycznie teren przez cały rok jest niezamieszkany, każdego roku podczas sezonu wakacyjnego europejska wyspa przyciąga tłumy turystów. Dlatego potrzebny jest ktoś, kto w tym czasie zadba o turystów i miejsce

Królowa Elżbieta II szuka osoby, która będzie obsługiwać jej media społecznościowe! >>>

Poszukiwani opiekunowie bezludnej wyspy Great Blasket na czas wakacji

Ogłoszenie o pracę zawiera takie informacje jak m.in data. Sezon dla turystów na bezludnej wyspie rozpoczyna się w kwietniu i kończy w październiku. Do obowiązków pracowników będzie należała praca w kawiarnii, serwowanie posiłków gościom i sprzątanie. Oprócz regularnej pensji, jest zapewnione wyżywienie oraz miesięczna wypłata. 

Jeżeli rozważacie wysłanie CV, pamiętajcie, że warunki na wyspie są dość prowizoryczne. Oprócz malowniczego krajobrazu i wytchnienia od zgiełku miasta, będziecie musieli stawić czoło takich wyzwaniom jak zagotowanie wody w czajniku na kuchence gazowej. Właścicielka Great Blasket poszukuje zaradnych pracowników - najlepiej pary lub dwójki przyjaciół - którzy będą w stanie poradzić sobie z drobnymi usterkami. Miejsce znajduje się z dala od cywilizacji, dlatego wezwanie np. hydraulika jest niemożliwe. Szczegóły znajdziecie poniżej.