Wiele twórców decyduje się na powołanie do życia seriali, które kochaliśmy kilkanaście lat temu. Obecnie trwają prace na kontynuacją „Lizzy McGuire” z Hilary Duff w roli głównej - bohaterka dorosła razem z widzami, ma 30 lat, odbywa staż jako projektantka wnętrz i ma chłopak, który jest restauratorem w hipsterskiej dzielnicy SoHo. Serial wkrótce zadebiutuje na platformie Disney+. Producenci kręcą również kontynuację „Plotkary” z nowym pokoleniem bohaterów, którzy są piękni, bogaci i mają dużo sekretów oraz miłosnych rozterek, co obejrzymy już wkrótce na HBO Max. Nie dziwią nas więc informacje o kolejnym prequelu. Okazuje się, że twórcy serialu „Hannah Montana” poważnie zastanawiają się nad nakręceniem kontynuacji słynnego serialu dla nastolatków, emitowanego na Disney Channel. 

Miley Cyrus ma nową fryzurę – wygląda jak Hannah Montana! >>>

Powstanie prequel serialu „Hannah Montana”? Tata Miley Cyrus zdradził tajemnicę

„Hannah Montana” przyniosła ogromną popularność Miley Cyrus, która obecnie jest międzynarodową gwiazdą. Serial opowiada o nastolatce, która prowadzi podwójne życie: z jednej strony jest zwykłą licealistką, która mierzy się z tradycyjnymi problemami, takimi jak złamane serce i kłótnie z tatą, a z drugiej strony jest popularną artystką i idolką mnóstwa nastolatków. Serial emitowano w latach 2006-2011 na kanale Disney Channel. Produkcja doczekała się 4. sezonów oraz pełnometrażowego filmu „Hannah Montana Forever”. 

Jakiś czas temu Billy Ray Cyrus, który wcielił się w serialowego tatę tytułowej bohaterki (i który jest prawdziwym rodzicem Miley Cyrus) w rozmowie z „Hollywood Reporte” zdradził informację na temat tego, że trwają rozmowy o prequelu serialu „Hannah Montana”. „Mówi się o powstaniu prequela. Zrobiłbym to w mgnieniu oka, ponieważ to oznacza odzyskanie mojej fryzury”, zażartował aktor i muzyk country. Co prawda nie powiedział nic konkretnego – nie wiadomo, czy producenci rozważają serial czy film – ale rozpalił iskierkę nadziei. To jednak było zanim wybucha pandemia koronawirusa, która – jak wiemy – pokrzyżowała wiele planów. Specjalny odcinek serialu „Przyjaciele” przeniesiono na koniec lata, wiele produkcji zostały skasowane, inne wstrzymano do odwołania. Liczymy jednak na to, że gdy tylko sytuacja ustabilizuje się, twórcy „Hannah Montata” faktycznie powrócą do rozmów na temat prequela.