Dzień Mamy już tuż tuż, dlatego przygotowałyśmy dla was listę prezentów last minute. Oczywiście, wszystkie mamy mówią, że najważniejsza dla nich jest obecność ich dzieci lub telefon, ale każdy z nas wie, jak jest naprawdę - zawsze miło jest otrzymać chociażby jakiś mini, symboliczny prezent, a tym samym okazać kochanej mamie miłość.

ZOBACZ TAKŻE: Dzień Matki 2018: Promocje w popularnych drogeriach to doskonała okazja na znalezienie idealnego prezentu dla mamy!

Jeżeli chodzi o top prezentów na Dzień Mamy (szczególnie tych last minute) to oczywiście wygrywają kwiaty oraz czekoladki - my jesteśmy fanami jednego i drugiego. Jednak w naszych propozycjach znajdziecie również nie tylko praktyczną, ale również piękną kosmetyczkę od Zosi Chylak, apaszki, biżuterię - nie zdziwcie się, że na tej liście pojawiły się kolczyki z kolekcji Przyjaźń marki W.Kruk - my traktujemy nasze mamy jako najlepsze przyjaciółki. Oprócz nich, przygotowałyśmy dla Was (a właściwie dla waszych mam) zestawy kosmetyczne, perfumy, a nawet stylową tacę, która spodoba się na pewno każdej pasjonatce dekorowania wnętrz.

ZOBACZ TAKŻE: Torebki w rozmiarze XS, dzięki którym będziesz wyglądać jak bywalczyni fashion weeków 

Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się podarować mamie jakiś prezent, czy też nie, to nie zapomnijcie złożyć życzeń i porządnie wyściskać!