Takie wiadomości lubimy! Popularny na Wyspach sklep odzieżowy Primark planuje otworzyć sklepy w Polsce. O tym, że irlandzka sieciówka pojawi się w naszym kraju, poinformował magazyn Puls Biznesu. Portal dowiedział się, że przedsiębiorstwo odzieżowe rozważa otwarcie salonów w aż czterech lokalizacjach! Primark ma być dostępny w warszawskiej Galerii Młociny oraz w Krakowie. Nie możemy się już doczekać, ponieważ to jeden z naszych ulubionych sklepów, w którym zawsze robimy zakupy za granicą. I nie tylko my! Sieciówka to jedna z popularniejszych marek odzieżowych, której nie ma stacjonarnie w Polsce. Na szczęście wkrótce to się zmieni.

Primark w Polsce - oto, za co polubicie ten sklep >>>

Primark w Polsce – kiedy otworzą się pierwsze sklepy?

Irlandzkie przedsiębiorstwo Primark ma ponad 270 sklepów stacjonarnych na całym świecie, w tym najwięcej w Wielkiej Brytanii (aż 161). Pierwszy sklep w Polsce otworzy się w warszawskiej Galerii Młociny na ul. Zgrupowania AK "Kampinos" 15, która jest w trakcie budowy i będzie miał ponad 7 tys. metrów kwadratowych! Kiedy będziemy mogli zrobić zakupy w popularnej sieciówce w naszym kraju? Otwarcie Primarka w Polsce zaplanowano na wiosnę 2019 rok. Chociaż to nieoficjalne informacje, Galeria Młociny, w której będzie sklep, otwiera się już 23 maja. Istnieje więc prawdopodobieństwo, że zakupy zrobimy już za kilka dni. W centrum handlowym znajdziecie ponad 200 sklepów. Salon Primarka znajdzie się na ogromnej przestrzeni ponad 7 tys. metrów kwadratowych. 

Rzesze klientów na całym świecie pokochały Primarka za niskie ceny, duży wybór asortymentu - nie tylko ubrań, ale też dodatków, butów, torebek, biżuterii - oraz jakość porównywalną do innych sieciówek. Towar dostępny w irlandzkich sklepach wpisuje się w obowiązujące trendy danego sezonu, ale nie brakuje także basic'owych rzeczy. Marka odzieżowa oferuje także wyposażenie do domu, a także kosmetyki! Z niecierpliwością czekamy na oficjalne informacje i datę otwarcie pierwszego sklepu Primark w Polsce! 

Cieszymy się, że europejski gigant postawił w końcu wejść na polski rynek, z którego wycofuje się niestety coraz więcej marek modowych. W ostatnim czasie ze sprzedaży w naszym kraju zrezygnowały: Dorothy Perkins, nasz ukochany Marks&Spencer, Topshop i GAP, a niedawno dowiedzieliśmy się o likwidacji salonów Aldo z butami z ekologicznej skóry. Kanadyjska marka zamknęła sklepy w całej w Polsce. Tym bardziej jesteśmy zadowolone, że Primark zapełni lukę i otworzy salony w kilku lokalizacjach.

Co można kupić w sklepach Primark?

Tak jak wspominaliśmy, asortyment Primark'a jest bardzo szeroki. Od ubrań i dodatków, przez buty, torebki i biżuterię do wyposażenia domowego oraz rzeczy dla dzieci. Irlandzka sieciówka słynie z tematycznych kolekcji. W swojej ofercie ma linie inspirowane m.in. Harry'm Potterem, bajką Kraina Lodu, My Little Pony i Myszką Mikki. Mamy nadzieję, że one wszystkie będą dostępne w sklepach Primark'a w Polsce!