Przemek Farbotko – wiek, pochodzenie, zainteresowania

Ten czarujący spojrzeniem brodacz pochodzi z Łodzi. Ma 25 lat i na co dzień jest trenerem personalnym. Sport to jego miłość. Do niedawna odnosił sukcesy w kulturystyce, jest wicemistrzem Polski! Teraz jednak chce zająć się sportami walki, dokładniej MMA. 

Jednak atletyczne usposobienie to nie jego jedyny atut. W kuchni czuje się jak ryba w wodzie. Myślicie, że w zanzibarskiej kuchni będzie imponował uczestniczkomprogramu? Jeśli lubicie chłopaków, którym w duszy gra muzyka, to musicie wiedzieć, że Przemek próbuje swoich sił w polskiej rap grze. Pisze swoje teksty, a już niedługo chce nagrać coś własny numer. 

Przemek Farbotko – typ kobiety 

Zapomnijcie o stereotypie mięśniaka z amerykańskich produkcji filmowych, który zmienia partnerki jak rękawiczki. Przemek jest stały w uczuciach! Nie interesują go przelotne znajomości. Całego siebie poświęca jednej osobie. Ma 25 lat i był w dwóch poważnych związkach, to świadczy na jego korzyść. Drogie, Przemysław marzy o założeniu rodziny. 

Gustuje w kobietach filigranowych, jednak poza wymogami drobnej sylwetki, Przemek nie ma innych wytycznych, co do typu urody przyszłej wybranki. Jego serce podbija kobiecy uśmiech. U Przemka liczy się naturalność. A kobiety, które są zaradne i mają swój cel w życiu, szybko znajdą drogę do jego serca.