Nic dziwnego, że Przyjaciółki doczekały się (aż!) 14 serii. Już od pierwszego sezonu produkcja z Małgorzatą Sochą, Anitą Sokołowską, Magdaleną Stużyńską-Brauer i Joanną Liszowską w rolach głównych cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Okazuje się, że wiele kobiet utożsamia się z bohaterkami serialu i całkowicie rozumie ich problemy. Co tym razem przygotowali twórcy Przyjaciółek? 14. sezon to nie tylko seria kolejnych wzlotów i upadków, ale również nowi bohaterowie. Na ekranie zobaczymy m.in. Marię Pawłowską i Stefana Pawłowskiego. Sporo namieszają!

Przyjaciółki 14 – szczegóły nowego sezonu

Kolejna seria Przyjaciółek zapowiada się naprawdę ekscytująco! Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) będzie przechodziła trudne chwile. Przypomnijmy, że 13. sezon serialu zakończył się katastrofą lotniczą. Rozbił się samolot, którym podróżował mąż Anki – Paweł (Bartek Kasprzykowski). Wciąż jednak nie wiemy, czy przeżył tragiczny wypadek. Życie nie oszczędzi również Zuzy (w tej roli Anita Sokołowska). Finansistka będzie musiała pogodzić obowiązki zawodowe z rodzicielskimi. Niestety, zabraknie u jej boku Jaśka (Marek Bukowski), który zaczyna pracę w Gdańsku, a w domu spędza tylko weekendy. Co więcej, w ich rodzinie pojawi się nowy bohater – Igor (Stefan Pawłowski) – młodszy brat Jaśka. Ich relacje nie są najlepsze. Wszystko wskazuje na to, że Igor sporo namiesza! Podobnie jak Kalina (Maria Pawłowska), czyli zatrudniona przez Patrycję (Joanna Liszowska) i Wiktora (Paweł Deląg) niania. Jej obecność z całą pewnością nie pomoże w odbudowywaniu ich małżeństwa. Z jakimi problemami będzie musiała zmierzyć się Inga (Małgorzata Socha)? Jej były partner – Maks (Mateusz Janicki) zacznie przygotowania do ślubu. Właśnie wtedy Inga zrozumie, że wciąż czuje do niego coś więcej. Czy bohaterka pogodzi się ze stratą ukochanego? A może będzie walczyć o miłość? Tego dowiecie się już niedługo!

Przyjaciółki 14 – data premiery

Nie możecie się doczekać premiery nowego sezonu serialu? Nie martwcie się! Przyjaciółki powrócą na antenę już 5 września, czyli za niewiele ponad tydzień. Zorganizujcie wieczorny seans – najlepiej w towarzystwie popcornu, wina i (oczywiście!) własnych przyjaciółek.

Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska w nowym serialu Polsatu „Zawsze warto”. Wiemy kiedy pojawi się na antenie! [DUŻO ZDJĘĆ] >>>