Quebonafide powrócił w wielkim stylu. Do sieci trafiły dwa nowe utwory Kuby Grabowskiego. Promują one kolejny album rapera - Romantic Psycho. Warto jednak wspomnieć, że o najświeższym materiale Quebo nie jest tak głośno, jak o zmianie jego stylu i zachowania. Na pewno wiecie, że wyglada tak samo jak podczas studiów - na co dzień nosi t-shirt z kołnierzykiem, za duże jeansy i okulary z metką. W ubiegłą sobotę pojawił się w Dzień dobry TVN, gdzie opowiedział o swojej przemianie. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Z rozmowy z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem dowiedzieliśmy, że raper już niedługo ruszy w trasę koncertową. Informacje o koncertach Quebonafide potwierdziły się! Kiedy ruszy sprzedaż biletów? Poznajcie szczegóły związane z trasą Romantic Psycho.

Quebonafide rusza w trasę koncertową! Znamy terminy koncertów Romantic Psycho

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Quebonafide. Rezerwujcie sobie wolne wieczory w kwietniu 2020 – właśnie wtedy wasz ulubiony raper wyruszy w trasę koncertową. Pierwszy koncert odbędzie się już pierwszego dnia miesiąca w Łodzi. Kolejne w Krakowie (8 kwietnia), w Poznaniu (16 kwietnia), w Warszawie (17 kwietnia), we Wrocławiu (18 kwietnia), w Katowicach (25 kwietnia) oraz w Gdańsku (26 kwietnia). Czy przed startem trasy koncertowej Quebo wróci do wizerunku, z którym utożsamiają go fani? Tego nie wiemy. Raper lubi bowiem zaskakiwać. Wiadomo natomiast, kiedy ruszy sprzedaż biletów!

Przedsprzedaż Empik Premium wystartuje 27 lutego o godz. 12:00. Natomiast regularną sprzedaż biletów zaplanowano na 28 lutego. Wejściówki na poszczególne koncerty kupicie za pośrednictwem Going App. Zapamiętajcie te dwie daty! Nie ma bowiem wątpliwości, że bilety na koncerty dawno niewidzianego Quebo rozejdą się jak „świeże bułeczki”.

Quebonafide naprawdę się zmienił? Fanki rapera przeprowadziły śledztwo >>>