Quebonafide powrócił. Kilka dni temu do sieci trafiły (aż!) dwa nowe single rapera, które są zapowiedzią jego kolejnego albumu – Romantic Psycho. Oba utwory cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów Quebo i nie tylko. W utworze Jesień możemy usłyszeć również Natalię Szroeder – jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce, a prywatnie dziewczynę Quebonafide. Warto wspomnieć, że premierze nowego materiału Kuby Grabowskiego, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko rapera, towarzyszyła całkowita zmiana jego wizerunku. Quebo zdecydował się na „stylowy powrót do przeszłości”. Wygląda bowiem tak samo, jak na zdjęciu z systemu USOS, które kilka lat temu stało się viralem w sieci. Pisałyśmy o tym TUTAJ. Fani rapera byli przekonani, że Quebonafide przeszedł metamorfozę ze względu na sesję zdjęciową promującą album Romantic Psycho. Okazuje się, że chodzi o coś więcej. Dlaczego Quebonafide pozbył się tatuaży, wrócił do naturalnego koloru włosów i całkowicie zmienił swoje zachowanie? Raper był gościem dzisiejszego wydania Dzień dobry TVN, gdzie opowiedział o swojej przemianie.

Quebonafide opowiedział o swojej przemianie! Dlaczego raper zmienił styl?

Quebonafide pojawił się na antenie Dzień dobry TVN. Od samego początku wyglądał na onieśmielonego, do tego mówił bardzo cicho. Marcin Prokop, który był współprowadzącym dzisiejszego wydania DDTVN, zauważył, że raper wygląda zupełnie inaczej. W odpowiedzi usłyszał, że liczy się to, co mamy w środku. Ludzie są wspaniali – stwierdził Quebo. Jak sam powiedział, fani słuchają tego, co mówi (i rapuje). Zdecydowana mniejszość zwraca uwagę na jego wygląd. Quebonafide docenia fakt, że wciąż ma kontakt z fanami. Ich aktywność zauważa m.in. na Instagramie. Warto dodać, że raper wrócił do mediów społecznościowych i regularnie publikuje teraz relacje na Instagramie.

Czy to rzeczywista przemiana, a może sposób na rozgłos, który pomoże w promocji nowej płyty? Quebonafide jest nieprzewidywalny i wielokrotnie zaskakiwał swoich fanów. Utrzymuje, że naprawdę się zmienił. Jednak trudno w to uwierzyć. Wszystko wskazuje na to, że Quebo gra, a przy okazji świetnie się bawi. Zgadzacie się?

Quebonafide nagrał piosenkę z Natalią Szroeder! Utwór zapowiada nową płytę rapera >>>