Quentin Tarantino spodziewa się drugiego dziecka

Quentin Tarantino to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych filmowców na świecie. Obdarzony nieokiełznaną wyobraźnią reżyser już od debiutu („Wściekłe psy”, 1991) zwracał uwagę swoim odrębnym, niepowtarzanym stylem. Pierwszego Oscara za scenariusz dostał za „Pulp Fiction”. Później zrobił szereg wysoko ocenianych pozycji: „Jackie Brown”, „Kill Bill”, „Gringdhouse: Death Proof”, „Bękarty wojny”, „Django” i „Nienawistna ósemka”. Wszystkie te tytuły były szeroko komentowane i odnosiły sukcesy komercyjne. A za „Django” Tarantino otrzymał drugiego Oscara za scenariusz.

Jego dziewiąty film - „Pewnego razu... w Hollywood” z 2019 roku – spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony krytyków i publiczności. Można więc powiedzieć, że życie zawodowe Tarantino to droga od sukcesu do sukcesu. Dobra wiadomość jest taka, że ostatnio również życie prywatne układa się słynnemu reżyserowi wyjątkowo pomyślnie.

Jak donoszą zagraniczne media, 58-latek ponownie zostanie ojcem. Informację o ciąży potwierdził serwisowi „ E! News” rzecznik reżysera. Wcześniej takiego newsa nieoficjalnie przekazał izraelski dziennik „Jedi’ot Acharonot”.

Quentin Tarantino i Daniella Pick: związek, który budzi emocje

Ukochana Quentina Tarantino, pochodząca z Izraela Daniella Pick, jest o 20 lat młodsza od swojego męża. Latami próbowała zaistnieć w mediach jako piosenkarka, modelka, osobowość telewizyjna, ale bez większych sukcesów. Quentina poznała w 2009 roku, gdy promował „Bękarty wojny” w Izraelu. Byli ze sobą przez jakiś czas, ale podjęli decyzję o rozstaniu. Ponownie kontakt nawiązali dopiero w 2015 roku, a już latem 2017 roku się zaręczyli. Ślub wzięli w listopadzie 2018 roku, zaś w lutym 2020 roku, tuż przed wybuchem pandemii koronawirusa, na świat przyszedł ich pierwszy syn, Leo. Na razie nie wiemy, kiedy dokładnie urodzi się drugie dziecko pary ani jakiej będzie płci.

Daniella Pick (której ojciec wywodził się z Wrocławia) jest pierwszą żoną Tarantino, który wcześniej – jak tłumaczył – koncentrował się przede wszystkim na pracy. Związek tej dwójki wzbudza wiele emocji z powodu 20-letniej różnicy wieku między małżonkami. Na szczęście – jak widać na ich przykładzie – wiek to tylko liczba, a w związkach liczy się stan umysłu, nie PESEL.