Jeśli jeszcze nie oglądaliście odcinka specjalnego „Przyjaciół”, który swoją premierę miał wczorajszego wieczoru, tj. 27 maja 2021 roku, na HBO Go, ostrzegamy – będzie spojler, ale nie możemy nie podzielić się z wami taką wiadomością! Tym bardziej, że kompletnie się tego nie spodziewaliśmy. No, może tylko troszeczkę. 

Jennifer Aniston i David Schwimmer byli w sobie zakochani!

Odpowiadając na pytanie Jamesa Cordena, który na potrzeby odcinka specjalnego przeprowadził wywiad z obsadą kultowego serialu, Jennifer Aniston wyznała, że chemia, która łączyła Rachel i Rossa wcale nie była udawana! I popatrzyła pytająco na swojego serialowego partnera, w obawie, czy nie zdradziła zbyt wiele. On jednak w mgnieniu oka potwierdził jej słowa. 

„W pierwszym sezonie byłem potwornie zakochany w Jen” – wyznał. „Z wzajemnością” – dodała ona. 

Aniston zastanawiała się także, jak to, że iskrzyło między nimi, udało się ukryć przed resztą obsady. „Wszystko widzieliśmy!” – zgodnie wykrzyknęli oni. No cóż, przed przyjaciółmi nic się nie ukryje.

Jennifer Aniston i David Schwimmer mieli romans?

Zastanawiacie się teraz pewnie, dlaczego Jennifer Aniston i David Schwimmer nigdy nie byli parą. Bo, jak podkreślili na wizji, nie mieli ze sobą romansu („G... prawda” – zażartował od razu Matt Le Blanc, czyli nieoceniony serialowy Joey). Jak do tego doszło, a właściwie NIE doszło? Aktorzy zgodnie stwierdzili, że jakoś się nie składało. Chodzi o to, że zawsze któreś z nich było w związku – albo Jen albo David i postanowili to uszanować. Tym sposobem wszystko rozeszło się po kościach. 

Aktorzy wyznali jednak, że bardzo czekali na swój pierwszy pocałunek. A także, że mieli nadzieję, że dojdzie do niego poza planem. „To by była porażka, gdybyśmy po raz pierwszy pocałowali się w telewizji publicznej” – myślała wówczas Jen. Ale właśnie tak się stało. Para pierwszy raz pocałowała się w serialowej kawiarni Central Perk (zdjęcie główne). Co było do przewidzenia, w końcu przesiadywali tam godzinami! Aniston wyznała także, że był to moment, po którym przekierowali swoje uczucia na Rossa i Rachel. Po prostu. I tak już pozostało do końca. Żałujecie? Byliby dobrą parą?