Rafał Torkowski to jeden z najbardziej charakterystycznych uczestników Top Model. 27-latek pożegnał się z programem w siódmym odcinku. Jurorzy stwierdzili, że najgorzej poradził sobie podczas sesji, w której uczestnicy musieli wcielić się w czarne charaktery z bajek, a także nagrywając film na wrotkach. Udział w Top Model 8 całkowicie zmienił życie Rafała Torkowskiego. Wprawdzie uczestnik wrócił do pracy w popularnej sieci fast food, ale postanowił realizować się również w roli modela. W październiku Rafał Torkowski wziął udział w bardzo gorącej sesji z inną uczestniczką Top Model 8 – Klaudią Chojnacką. Zdjęcia, które znajdziecie TUTAJ, wzbudziły ogromne zainteresowanie widzów modowego show. Co więcej, Rafał Torkowski odnalazł szczęście także w życiu prywatnym. Od jakiegoś czasu spotyka się z Samuelą Górską.

Kojarzyscie to nazwisko? Jeśli oglądaliście kilka poprzednich sezonów Top Model, wasza odpowiedź brzmi zapewne „tak”. Samuela wzięła udział w czwartej edycji programu, ale postanowiła opuścić dom modelek i modeli jeszcze przed pierwszą sesją zdjęciową. Aktualnie zajmuje się charakteryzacją, a okazyjnie pracuje jako modelka. Na początku roku w mediach pojawiły się plotki, według których Samuela Górska ma romans z Kubą Wojewódzkim. Okazały się one nieprawdziwe. Natomiast wczoraj do sieci trafiły zdjęcia Samueli Górskiej i Rafała Torkowskiego. Czy uczestnicy Top Model rzeczywiście są razem?

Rafał Torkowski spotyka się z Samuelą Górską? Fani nie wierzą, że uczestników Top Model łączy prawdziwe uczucie

W naszej galerii (na górze strony) znajdziecie zdjęcia Samueli Górskiej i Rafała Torkowskiego, które wczoraj wywołały prawdziwą burzę w internecie. Dlaczego? Uczestnicy Top Model zostali „przyłapani” przez paparazzi podczas romantycznego spaceru po Sopocie. Para wygląda na bardzo szczęśliwą. Jednak część fanów sądzi, że Samuela i Rafał pozowali do zdjęć, wiedząc o obecności fotoreportera. Jeszcze raz bardzo dziękujemy „Panu, zza krzaka". Cudowna pamiątka z cudownego wieczoru – czytamy w opisie jednego ze zdjęć, które wczoraj Rafał Torkowski opublikował na swoim Instagramie. Czy uczestników Top Model łączy gorące – prawdziwe uczucie, czy zorganizowali tak zwaną „ustawkę” z paparazzi? Sami oceńcie!

Top Model 8: Rafał Torkowski. Wiek, wzrost, wymiary i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Top Model 2019 [KWESTIONARIUSZ] >>>