Kilka dni temu Rami Malek i Emma Corrin znów zostali sfotografowani w swoim towarzystwie. Czy to oznacza, że związek aktora z Lucy Boynton to już przeszłość, a serialowa księżna Diana to jego nowa miłość?  

Rami Malek i Emma Corrin kolejny raz przyłapani razem

Kilka dni temu Rami Malek i Emma Corrin w towarzystwie przyjaciół pojawili się na koncercie Bruce'a Springsteena w londyńskim Hyde Parku. Na zdjęciach wykonanych przez paparazzi 42-letni zdobywca Oscara za rolę w „Bohemian Rhapsody” oraz 27-letnia gwiazda serialu „The Crown” żywo ze sobą dyskutują i wydają się bardziej interesować rozmową niż koncertem. Na jednym z kadrów widzimy nawet, jak Rami trzyma dłoń na kolanie Emmy.

Związek Ramiego Maleka i Emmy Corrin - teorie fanów i fanek

Ramiego Maleka ostatni raz widziano z jego wieloletnią dziewczyną, aktorką Lucy Boynton na rozdaniu nagród BAFTA w lutym tego roku. Ostatnim, znanym opinii publicznej chłopakiem Emmy Corrin był Ibby Njoya. Choć i tak do końca nie wiadomo, jaka relacja ich łączyła, bowiem żadne z nich nigdy nie wypowiedziało się publicznie na ten temat.

Wiemy natomiast, że Emma Corrin oficjalnie jest osobą niebinarną i że aktualnie umawia się na randki z kobietami. Moim zdaniem płeć nie jest czymś stałym i nie wiem, czy kiedykolwiek będzie. Zawsze może być dla mnie pewna płynność - padło w rozmowie z magazynem „Vogue”.

Nie dziwi zatem teoria fanek i fanów, którzy uważają, że Emma i Rami wyłącznie się przyjaźnią:

Ona nie jest zainteresowan_ facetami,

Nie ma szans, Emma prędzej związałaby się z Lucy [Boynton],

Zobacz także:

Też czasami łapię za nogę mojego przyjaciela, przesada 

- czytamy w komentarzach na Twitterze. 

Myślicie, że faktycznie tylko się przyjaźnią?