Rami Malek i Léa Seydoux: związki

Rami Malek od dawna łączony jest z aktorką Lucy Boynton, z którą nawiązał bliższą relację w 2018 roku (gdy oboje pracowali nad filmem „Bohemian Rhapsody”). Léa Seydoux – zgodnie z ostatnimi informacjami – pozostaje w związku z modelem Andre Meyerem (od 2013 roku). Mają 5-letniego syna Georgesa. Czy coś się zmienia w tym temacie i gwiazdy zamierzają zrobić związkową roszadę? Niewykluczone.

Oto bowiem 41-letni Rami Malek i 37-letnia Léa Seydoux zostali niedawno sfotografowani podczas wspólnego wyjścia i wiele wskazuje na to, że łączą ich bardzo ciepłe uczucia. Para wybrała się na sushi do restauracji w jednym z centrów handlowych w Los Angeles, a opuściła lokal w doskonałych humorach i objęciach.

Rami Malek i Léa Seydoux: co ich łączy?

Zdjęcia po raz pierwszy pojawiły się w „Daily Mail”, którego źródło twierdzi:

Rami i Lea wyglądali na mocno ze sobą związanych i świetnie się bawili. Uśmiechali się i sprawiali wrażenie bardzo szczęśliwych w swoim towarzystwie. Po wyjściu z restauracji w centrum handlowym szli wzdłuż ulicy, wciąż trzymając się za ręce.

Laureat Oscara w kategorii „najlepszy aktor pierwszoplanowy” za postać Freddiego Mercury’ego w filmie „Bohemian Rhapsody” został następnie sportretowany podczas robienia zdjęć swojej towarzyszce. Źródło dodało: Nie spieszył się z fotografiami i wydawało się, że chce, aby wyglądały idealnie. Ona przybierała różne pozy i w pewnym momencie podskoczyła przed aparatem.

Rami Malek i Léa Seydoux wystąpili razem w filmie o Jamesie Bondzie „Nie czas umierać” z 2021 roku. On wcielił się w złoczyńcę Lyutsifera Safina, ona zagrała Madeleine Swann. Myślicie, że są serdecznymi przyjaciółmi czy może łączy ich coś więcej?