Francuzki to perfekcji opanowały sztukę ubierania się, która przede wszystkim służy im. Nie zapomniały jednak o tym, że ich zestawy mogą zostać poddane ocenie. Z tego powodu w swojej szafie mają ubrania, które w zależności od potrzeb pomagają w budowaniu odpowiedniego wrażenia. Chodzi tu nie tylko o dodające profesjonalizmu w pracy garnitury. Randkowe stylizacje Francuzek potrafią działać na wyobraźnię i sprawiają, że nie można oderwać od nich oczu. Kluczem do sukcesu jest nie tylko mała czarna, choć trzeba przyznać, że różne wariacje na temat tej sukienki są u nich pewniakiem. Francuzki nie zapominają też o dodatkach, które świetnie uzupełniają ubrania grające główne role w ich stylizacjach na randkę.

Randkowe stylizacje Francuzek – Slip dress

Mała czarna to sukienka z francuskim rodowodem, którą wylansowała Coco Chanel. Kreacja, która w swoich początkach wpisywała się w sztywne ramy, po latach jest pozostawiona do dowolnej interpretacji. Najważniejszy jest tu kolor, ale wszystkie pozostałe kwestie pozostają do indywidualnych decyzji. Wśród ulubionych sukienek Francuzek, które wpisują się w otwartą wizję małej czarnej, są między innymi satynowe slip dress. Kreacje mini, midi i maxi sprawdzają się na różne okazje. Francuzki noszą je również na randkę. Latem solo tylko z butami, torebką i biżuterią. Kiedy spada temperatura uzupełniają je czarnymi rajstopami i marynarkami lub kardiganami. Sprawdzi się zatem na walentynkową rankę jak i wakacyjną.

Randkowe stylizacje Francuzek – Sukienka z wycięciami

W randkowych stylizacjach Francuzek jedną z popularnych opcji są sukienki z wycięciami. Modele cut-out najczęściej są ozdobione otworami w okolicach talii i dekoltu. Nie oznacza to jednak, że na tym koniec. Wszystko zależy bowiem od kreatywności projektantek i projektantów mody, a w dalszej kolejności samych fashionistek, które sięgną po najlepsze dla siebie modele. Taka sukienka za każdym razem jest numerem jeden w stylizacji. Nie ma znaczenia, czy wybiera się ją na randkę, czy na co dzień. Wystarczą najprostsze dodatki, które tylko dopełnią cały zestaw. Ciekawy naszyjnik, wygodne botki i torebka, która pomieści potrzebne akcesoria w zupełności wystarczą.

Randkowe stylizacje Francuzek – Transparentna bluzka

W stylizacjach Francuzek na randkę nie zawsze pojawiają się sukienki. Fashionistki znad Sekwany mają także słabość do swoich ulubionych minispódniczek lub nawet jeansów. Niezależnie jednak od tego, na który z tych elementów garderoby padnie wybór, liczy się góra. Transparentne bluzki i koszule to obowiązkowa pozycja w ich szafach w każdym sezonie. Bardzo popularne są nie tylko te w klasycznej odsłonie, ale również body. To ubrania pozwala, żeby wszystko zostało na swoim miejscu i zawsze prezentowało się dokładnie tak, jak przed lustrem podczas kompletowania randkowej stylizacji. Z uwagi na to, że w takim zestawie już za sprawą samej góry dużo się dzieje, nie warto przesadzać z dodatkami. Zasada, że mniej znaczy więcej sprawdza się tu idealnie.

Randkowe stylizacje Francuzek – Sukienka z rozporkiem

Sukienka z rozporkiem to jeden z randkowych hitów Francuzek. Prosty model z rozcięciem odsłaniającym nogę to ponadczasowy przebój, który robi wrażenie za każdym razem. Francuzki doskonale o tym wiedzą i stale to wykorzystują. Bazując na ich modowo-randkowych doświadczeniach nie sposób zatem pominąć także takiej kreacji. Z powodzeniem można postawić na klasyczną czerń, ale na niej wcale możliwości się nie kończą. Czerwień, bordo, granat czy nawet biel to także dobre opcje na wieczorne wyjście z partnerem lub partnerką. Na stopy można założyć szpilki, botki lub ulubioną parę kowbojskich butów, bo właśnie taką inspirację znaleźliśmy u jednej z francuskich it-girls.

Randkowe stylizacje Francuzek – Sukienka bez pleców

Francuzki lubią kreacje, które subtelnie odsłaniają ciało. Do dyspozycji mają wiele rozwiązań, które im to umożliwia w taki sposób, żeby stylizacja działała na wyobraźnię. Slip dress z dekoltem, transparentne wstawki, wycięcia, rozporki czy odsłonięte plecy sprawdzają im się w każdym sezonie. Dekolt z tyłu to jedno z ich ulubionych rozwiązań. Sukienki bez pleców zatem mają mocno miejsce wśród ich najlepszych typów na randkę. Tego typu kreacje nie potrzebuję już dużo. Mocne wycięcie i tak jest najmocniejszym punktem stylizacji. Wystarczą zatem proste botki, klasyczna torebka i ulubiona biżuteria.