Rebel Wilson i Ramona Agruma tworzą piękna parę, której historia, choć dość krótka, jest naprawdę urocza. Jak poznały się mamy małej Royce Lillian i co wiemy o ich nadchodzącym ślubie? Przeczytajcie koniecznie.

Comig out Rebel Wilson

43-letnia Rebel Wilson, która przez całą swoją karierę łączona była z mężczyznami, w czerwcu 2022 roku dokonała coming outu, przy okazji ujawniając, z kim jest związana. Gwiazda takich produkcji, jak „Druhny”, „Pitch Perfect”, czy „Jojo Rabbit” zrobiła to za pośrednictwem social mediów. Wyznała wówczas, że choć wydawało jej się, że powinna związać się z mężczyzną, to w rzeczywistości pełni szczęścia zaznała u boku kobiety. Myślałam, że szukam księcia z bajki... ale może tak naprawdę przez cały ten czas potrzebowałam księżniczki Disneya – napisała wówczas na Instagramie, do podpisu dodając hashtag loveislove. 

Na zdjęciu towarzyszyła jej partnerka, której profil (co nie zawsze jest oczywiste) oznaczyła na zdjęciu. Wybranką serca aktorki okazała się Ramona Agruma, pochodząca z Łotwy projektantka ubrań i biżuterii, a także założycielka marki Lemon Ve Limon, która skupia się na prostych krojach, tworzonych w duchu zrównoważonej mody. Ramona, choć przyszła na świat i wychowała się w Rydze, karierę zawodową rozwinęła dopiero w Stanach Zjednoczonych i to również tam odnalazła prawdziwą miłość.

Ale zacznijmy od początku.

Rebel Wilson i Ramona Agruma - historia miłości. Od spotkań w ukryciu, przez pierwsze wspólne (nieoficjalne) wyjście, po instagramowy coming out

Rebel Wilson i Ramona Agruma po raz pierwszy w swoim towarzystwie pojawiły się na pół roku przed oficjalnym ogłoszeniem związku. Aktorka i projektantka wybrały się w styczniu 2022 roku na mecz futbolu amerykańskiego, jednak nikt wówczas nie podejrzewał, że może łączyć je coś więcej niż przyjaźń.

Kilka tygodni później, ponownie razem, przyszły na imprezę Vanity Fair po Oscarach 2022. I choć znów nie zostały uznane za parę, to tym razem zaczęto już plotkować na temat ich potencjalnej relacji.

Dimitrios Kambouris/WireImage

Zobacz także:

W maju 2022 roku po sieci krążyło coraz więcej dowodów na to, że aktorka i projektantka są w związku, ale na oficjalny, wspomniany już coming out czekaliśmy do 9 czerwca 2022 roku. Moment nie mógł być lepszy - czerwiec to w końcu Miesiąc Dumy LGBTQ+.

Wcześniej, jeszcze zanim zdradziła personalia ukochanej, Rebel w podcaście „U Up?” opowiedziała, gdzie i jak poznała swoją drugą połówkę:

Poznałam [moją osobę partnerską] na przyjęciu u przyjaciela. Znał nas oboje od co najmniej pięciu lat i pomyślał, że się polubimy. I tak się stało! Rozmawialiśmy przez telefon przez kilka tygodni przed spotkaniem. I to był naprawdę dobry sposób na poznanie się - wyznała.

Wakacje Rebel Wilson i Ramona Agruma spędziły na podróżowaniu po Europie, a zdjęciami z nich chętnie dzieliły się na Instagramie. Po raz pierwszy oficjalnie razem zadebiutowały tuż po nich - w sierpniu 2022 roku na turnieju tenisowym US Open. Od tej pory coraz częściej pojawiały się wspólnie na oficjalnych wydarzeniach.

Rebel Wilson i Ramona Agruma - dziecko. Royce Lillian jest oczkiem w głowie swoich mam

7 listopada 2022 roku Rebel Wilson za pośrednictwem Instagrama poinformowała o narodzinach córeczki, która przyszła na świat dzięki surogatce. 

Z dumą ogłaszam pojawienie się na świecie mojego pierwszego dziecka, Royce Lillian, urodzonej w zeszłym tygodniu przez surogatkę. Nie potrafię nawet opisać miłości, którą do niej czuję, jest pięknym cudem! Jestem dozgonnie wdzięczna wszystkim, którzy byli zaangażowani (wiecie, o kim mowa), to były lata pracy… Jednak szczególnie chciałam podziękować mojej wspaniałej surogatce, która nosiła pod sercem i urodziła moją córeczkę. Dziękuję za pomoc w założeniu własnej rodziny, to niesamowity prezent. Najlepszy prezent! - napisała aktorka pod postem ze zdjęciem córeczki.

Czy w świetle informacji, że Rebel Wilson starała się o dziecko latami, można sądzić, że Ramona Agruma, pojawiła się w życiu aktorki, gdy ta już wiedziała, że wkrótce zostanie mamą? To bardzo prawdopodobne, jednak co widać po najnowszych zdjęciach opublikowanych w maju 2023 roku, obie panie nie wyobrażają sobie życia bez Royce i są dla niej wspaniałymi mamami.

Rebel Wilson i Ramona Agruma - zaręczyny i ślub

Z najnowszych informacji wynika, że aktorka i projektantka wkrótce staną się żoną i żoną.

19 lutego 2023 roku Rebel Wilson i Ramona Agruma zaręczyły się (jak na księżniczki przystało) w jednym z amerykańskich Disneylandów. Powiedziałyśmy tak - napisały wówczas pod zdjęciem, a już kilka chwil później odebrały gratulacje od dziesiątek gwiazd show-biznesu, m.in. Paris Hilton, czy Octavii Spencer. 

Jak donoszą zagraniczne media, przygotowania do ceremonii trwają pełną parą, bowiem ta ma odbyć się jeszcze tego lata.

Czekamy!