Rebel Wilson znana jest przede wszystkim z filmowej serii „Pitch Perfect”. Rola „Otyłej Amy” w muzycznych komediach przyniosła jej nie tylko sławę i popularność, ale także duże pieniądze. Majątek aktorki wycenia się obecnie na zawrotną sumę 22 milionów dolarów, czyli niemal 90 milionów złotych.

W ostatnich miesiącach o 41-latce mówi się w mediach głównie za sprawą jej spektakularnej metamorfozy. Gwiazda filmów „Koty”, „Jojo Rabbit”, „Jak romantycznie!” i „Oszustki” w szybkim czasie mocno straciła na wadze. Nie jest tajemnicą, że w ciągu roku Wilson zrzuciła około 35 kilogramów.

Rebel Wilson szczerze o „zajadaniu stresu”

Choć Rebel Wilson zapewnia, że była pewną siebie kobietą i kochała siebie jeszcze przed utratą wagi, to przyznała, że „w głębi duszy” wiedziała, że jej nawyki żywieniowe nie były zdrowe.

Jedzenie emocjonalne pojawiło się, ponieważ nie radziłam sobie ze stresem i światową sławą. Zajadanie się słodyczami przynosiło chwilową ulgę. W pewnym momencie wiedziałam, że muszę coś z tym zrobić - wyznała.

Rebel Wilson odradzano utratę wagi

W jednym z najnowszym wywiadów Rebel Wilson ponownie otworzyła się na temat przemiany i problemów zdrowotnych. Aktorka zdradziła, że nie wszystkie osoby z jej otoczenia zareagowały entuzjastycznie, gdy powiedziała im, że ma zamiar rozpocząć swój „rok zdrowia” i drastycznie zmienić swój wygląd.

Otrzymałam sporo negatywnych reakcji od mojego zespołu, tu w Hollywood, gdy oznajmiłam, że mam zamiar zadbać o swoje zdrowie, przejść fizyczną przemianę i zmienić swoje życie - powiedziała.

Okazuje się, że agenci gwiazdy bali się, że utrata wagi poważnie zaszkodzi jej aktorskiej karierze.

Oni na to: „Dlaczego? Dlaczego chcesz to zrobić?”. Przecież zarabiałam miliony dolarów, będąc zabawną grubą dziewczyną – dodała.

Jesteście zaskoczeni podejściem ekipy Rebel Wilson?

 

Zobacz także: