W Los Angeles odbyła się oficjalna premiera aplikacji Fluid, której pomysłodawczynią jest Rebel Wilson. Aktorka stworzyła ją dla osób takich, jak ona, którym trudno jest zdefiniować, kogo tak naprawdę poszukują.

Aplikacja randkowa Rebel Wilson. Jak działa Fluid?

O tym, że planuje wypuszczenie inkluzywnej aplikacji randkowej dowiedzieliśmy na początku roku, jednak dopiero teraz doczekaliśmy się jej premiery.

Jak podkreślała w rozmowie z magazynem „People” sama Rebel, aplikacja Fluid (po polsku płynny) odnosi się do płynności w kontekście seksualności:

To pierwsza aplikacja randkowa, w której nie musisz się definiować, zaznaczać rubryki »jestem hetero«, »jestem homo«, »jestem biseksualny/a«, nie musisz opisywać, czego/kogo szukasz.

Być może ktoś będzie chciał przejrzeć bardzo szeroką pulę osób, tak jak robiłam to ja. Aplikacja obejmuje wiele odcieni LGBTQIA, ale myślę, że jeśli jesteś hetero, też możesz z niej korzystać i świetnie się bawić - wyjaśniła aktorka.

Jak działa Fluid? Algorytm podsuwa użytkownikowi określone osoby w zależności od tego, kogo oglądał wcześniej. Bierze pod uwagę m.in. czas przeglądania profili, czy powtarzające się informacje pojawiające się w opisach potencjalnych partnerów/partnerek.

Coming out Rebel Wilson

W czerwcu 2022 roku Rebel Wilson, która przez całą swoją karierę łączona była z mężczyznami, dokonała coming outu, przy okazji ujawniając, z kim jest związana. Zrobiła to za pośrednictwem social mediów. Myślałam, że szukam księcia z bajki... ale może tak naprawdę przez cały ten czas potrzebowałam księżniczki Disneya – napisała.

Obecnie pochodząca z Łotwy projektantka, Ramona Agruma, jest już oficjalnie narzeczoną Rebel. W listopadzie 2022 roku doczekały się córeczki, która przyszła na świat dzięki surogatce. Dziewczynka otrzymała imiona Royce Lillian.

Zobacz także: