Rebel Wilson ma za sobą passę dobrych wiadomości, którymi z chęcią dzieli się z fanami oraz fankami. W czerwcu ubiegłego roku australijska aktorka znana z „Pitch Perfect” zrobiła coming out, wyznając jednocześnie, że jest w szczęśliwym związku z kobietą. Myślałam, że szukam księcia z bajki... ale może tak naprawdę przez cały ten czas potrzebowałam księżniczki Disneya – napisała wówczas na Instagramie Rebel, podpisując post hasztagem „love is love”. Niedługo później 42-latka poinformowała, że została mamą. Aktorka (przy pomocy surogatki) przywitała na świecie dziewczynkę o imieniu Royce Lillian. To jednak nie koniec szczęśliwych wydarzeń w życiu gwiazdy. Niedawno Rebel zdecydowała się zrobić kolejny krok w swoim związku i poprosić o rękę Ramonę Agrumę. Zanim jednak Australijka uklęknęła na jedno kolano z imponującym pierścionkiem znanej marki w ręce, musiała odbyć bardzo ważną rozmowę. O co chodzi?

Rebel Wilson zdradza szczegóły bajkowych zaręczyn 

Rebel Wilson ostatni dzień lutego spędziła będąc gościnią talk-show The Drew Barrymore Show w Nowym Jorku. To właśnie w towarzystwie gwiazdy „Aniołków Charliego” Australijka zdradziła szczegóły zaręczyn w iście bajkowych okolicznościach. Przypomnijmy, że 42-latka oświadczyła się swojej partnerce w Disneylandzie (co mogło być bezpośrednim nawiązaniem do słynnych słów Wilson o potrzebie księżniczki Disneya).

Na etapie planowania zaręczyn Rebel musiała jednak odbyć rozmowę z „wielkim szefem”. O kogo chodzi? Z rozmowy z Drew Barrymore wynika, że tajemniczym bossem jest nie kto inny, jak dyrektor generalny The Walt Disney Company.

Bob Iger jest szefem wszystkich szefów i doszłam do wniosku, że jeśli wyrazi zgodę na oświadczyny w Disneylandzie, to po prostu było nam pisane. Musiałam uzyskać specjalne pozwolenie, aby odgrodzić wybrany obszar linami, by skrzypek mógł nam grać klasyczne disneyowskie utwory. Wiesz, chciałam, żeby to wszystko było bardzo romantyczne. Na szczęście udało mi się przekonać wielkiego szefa – zdradza z uśmiechem Wilson.

Więcej na temat oświadczyn Rebel dowiemy się 2 marca, w dzień oficjalnej premiery odcinka talk-show Drew Barrymore z udziałem Australijskiej aktorki.