Red Lipstick wyznała, że cierpi na zaburzenia odżywiania. W odważnym filmie radzi, jak sobie z nimi poradzić

„Zajadałam emocje” – wyznała Red Lipstick Monster w filmie, który wczoraj opublikowała na swoim kanale na You Tube, tym samym przyznając, że cierpi na zaburzenia odżywiania. Zaraz po publikacji filmu influencerka udostępniła także dwa zdjęcia na Instagramie. Pozuje na nich w legginsach i krótkim obcisłym topie w kolorze nude, śmiało eksponując brzuch – na jednym ze zdjęć trzyma się nawet za fałdkę. Zdjęcia, oznaczone hasztagiem #bodypositive, podobnie zresztą jak sam film, powstały po to, by zwrócić uwagę na problemy z odżywianiem i pomóc dziewczynom, które także na nie cierpią. Red Lipstick Monster, w przeciwieństwie do osób, które jeśli się ujawniają, to najczęściej dopiero po tym, jak uda im się zapanować nad problemem, o zaburzeniach odżywiania postanowiła opowiedzieć już teraz – na samym początku drogi w kierunku zdrowia. I zapowiedziała, że swoją walkę z zaburzeniami odżywiania będzie dokumentować krok po kroku – od samego początku. Bo często to właśnie wtedy potrzebne jest największe wsparcie. 

„Te zdjęcia dzieli od siebie... 5 min. Łatwiej jest nam mówić o ukończonej drodze, tak trudno mówić o początkach. Przełamałam się, jestem gotowa. W najnowszym filmie mówię o moich zaburzeniach odżywiania i o tym, jak z nich właśnie wychodzę. Jestem zawsze gotowa by dodawać wam odwagi i otuchy” – napisała pod postem na Instagramie. 

Jeśli więc, podobnie jak influencerka, macie niezdrowy stosunek do jedzenia, koniecznie obejrzyjcie nagrane przez nią wideo. Zresztą, warto, by obejrzała je każda z nas. Red Lipstick Monster świetnie tłumaczy bowiem, jak to się dzieje, że to, co jemy zaczyna przejmować nad nami władzę, wyjaśnia zachodzące mechanizmy psychologiczne i, co najważniejsze, radzi, jak metodą małych kroczków poradzić sobie z zaburzeniami. Dzieląc się tymi, które w jej przypadku najlepiej się sprawdzają. 

Po Deynn i Belli Hadid Red Lipstick Monster to kolejna gwiazda, która w ostatnim czasie opublikowała na Instagramie swoje naturalne zdjęcie (bez filtrów i bez retuszu), przyznając publicznie, że nie zawsze wygląda perfekcyjnie i że czasem miewa gorsze dni. To także kolejna influencerka, która wyznała, że jej stosunek do jedzenia nie był zdrowy – wcześniej przyznała się do tego m.in. Pola Bogdańska (Simply by Pola), która udzieliła nam nawet wywiadu na ten temat (przeczytacie go tylko na telefonach!). I dobrze, że temat „wychodzi”. Być może dzięki temu kolejnym dziewczynom uda się pokonać jedzenie i w pełni zaakceptować siebie. Bo przecież jesteśmy piękne!

Deynn pokazała zdjęcia z fałdkami na brzuchu. „Nie zawsze jestem w super sztos fit formie” – mówi >>>