Regé-Jean Page powraca na ekrany w filmie „Gray Man”

Gdy oblizywał łyżeczkę w „Bridgertonach”, na naszych policzkach pojawiał się rumieniec. Regé-Jean Page, który międzynarodową rozpoznawalność zyskał dzięki roli Simona Basseta w hicie Netfliksa, uważany jest obecnie za jedno z największych ciach w show-biznesie.

Zanim trafił do produkcji Netfliksa, zrealizowanej na podstawie bestsellerowych powieści Julii Quinn, wystąpił m.in. takich obrazach jak „Zabójcze maszyny”, „Ocalona”, „Korzenie”. A już wkrótce, bo od 13 lipca, będziemy mogli i mogły oglądać go u boku Any de Armas, Ryana Goslinga i Chrisa Evansa w thrillerze Joego i Anthony’ego Russo „Gray Man”.

Jest singlem czy jego serce jest zajęte? Od momentu premiery 1. sezonu „Bridgertonów to pytanie niejednokrotnie zadawali sobie fani i fanki. Wiemy, że wkrótce będziecie zadawać je ponownie, więc rozwiewamy wątpliwości (zaznaczając, że Regé-Jean niechętnie dzieli się w mediach społecznościowych i tradycyjnych swoim życiem prywatnym, więc śledztwo było utrudnione).

Podobno kilka lat temu spotykał się z brytyjską aktorką Antonią Thomas, znaną przede wszystkim z ról w serialach „Wyklęci”, „Homefront”, „The Good Doctor” czy „Lovesick”. Informacje te jednak nie zostały oficjalnie potwierdzone.

Po premierze „Bridgertonów” spekulowano, że aktora łączy coś z jego serialową partnerką, Phoebe Dynevor. Na ekranie stworzyli naprawdę przekonującą, namiętną parę. Jak się jednak okazało, pomiędzy tą dwójką jest jedynie przyjaźń, a książę Hastings w prawdziwym życiu ma inną księżniczkę.

Regé-Jean Page: kim jest jego dziewczyna Emily Brown?

Jak podały jakiś czas temu media, 32-letni Brytyjczyk spotyka się z Emily Brown, copywriterką i pisarką z Londynu. Paparazzi wytropili ich przed ich domem. Na opublikowanych przez serwis „Mirror” zdjęciach aktor, który dzieli swój czas między Stany a Wielką Brytanię, przytula ukochaną na pożegnanie. 1 września 2021 roku Brown i Page wzięli natomiast udział w rozdaniu nagród GQ Men of the Year w Londynie, gdzie zostali sfotografowani, gdy trzymali się za ręce.

30-letnia Emily Brown ma na koncie zlecenia m.in. dla takich firm jak Nike, Converse czy Uber. W wolnych chwilach gra w piłkę nożną (należy do Footbal Beyond Borders, londyńskiego organizacji charytatywnej, która wykorzystuje piłkę nożną do edukacji i poprawiania jakości życia młodych osób).

Zobacz także:

fot. Getty Images

Jak podają zagraniczne media, 30-latka z spotyka się z gwiazdorem już od 2020 roku – na początku pandemii para podobno kupiła nawet wspólnie dom! Księżniczka księcia Hastings niestety nie posiada profili w mediach społecznościowych, zatem niewiele zdjęć pary możemy zobaczyć w sieci

Wszystko jednak wskazuje na to, że serce serialowego Simona Basseta jest zajęte już od dłuższego czasu, a on sam świetnie chroni swoją prywatność.