Rianne Meijer postanowiła, że będzie prowadzić swój profil na Instagramie w trochę inny sposób niż większość gwiazd mediów społecznościowych. Pochodząca z Holandii influencerka porusza tematy związane z modą, urodą, szeroko pojętym stylem życia, jak również z samoakceptacją. Nie ukrywa, że zdjęcia, które możemy oglądać w sieci, są pewnego rodzaju kreacją, że wiele zależy od pozy, światła czy ustawienia aparatu. Kolaże, które regularnie publikuje, pokazują, jak jest w rzeczywistości, a tym samym dodają otuchy wielu – szczególnie młodym – osobom. Co więcej, Rianne Meijer chętnie opowiada o swoim związku z Royem Atiya’em, którego poznała przez jedną z popularnych aplikacji randkowych. Ostatnio ich relacja weszła na wyższy poziom. Rianne Meijer i Roy Atiya wzięli bowiem ślub. Zobaczcie zdjęcia z bajkowej ceremonii.

Rianne Meijer wzięła ślub! 

Rianne Meijer relacjonowała wieczór, a właściwie weekend panieński i przygotowania do ślubu za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. W związku z tym jej obserwatorki oraz obserwatorzy wiedzieli, że influencerka oraz jej ukochany już niebawem staną na ślubnym kobiercu. Tak właśnie się stało. Ceremonia odbyła się w tym tygodniu w luksusowej posiadłości Villa Cetinale w Toskanii. Rianne Meijer i Roy Atiya zaprosili do Włoch swoje rodziny, przyjaciół oraz przyjaciółki, a następnie wypowiedzieli słowa przysięgi małżeńskiej w przepięknym (i specjalnie udekorowanym z okazji ślubu) ogrodzie. 

Z relacji, którą główna zainteresowana całą sprawą podzieliła się na Instagramie, dowiadujemy się, że uroczystość (ślub, jak również wesele) odbyła się w ogrodzie wspomnianej już posiadłości. Stoły dla gości i gościń zostały ustawione między okazałymi drzewami oraz krzewami. Przestrzeń została dodatkowo ozdobiona kwiatami (dominowała – oczywiście – biel), a także sznurami lampek, które dodały całości niesamowitego klimatu. 

Warto wspomnieć także o stylizacjach państwa młodych. Co mieli na sobie w tym wyjątkowym dniu? Rianne Meijer zaprezentowała dwie kreacje. Podczas ślubu miała na sobie minimalistyczną suknię ślubną z odsłoniętymi ramionami oraz trenem, personalizowane szpilki od domu mody Dior, a także długi welon. Następnie przebrała się w mniej zobowiązującą, ale wciąż stylową kreację z odkrytymi plecami, a symboliczne akcesorium zamieniła na kokardę. Po oznaczeniach, które dodała do zdjęć i filmów opublikowanych na Instagramie, można wnioskować, że obie stylizacje są z Bloomfeld Luxury Bridal. Z kolei Roy Atiya założył kontrastujący ze sobą garnitur – białą marynarkę i czarne spodnie. Do tego – oczywiście – koszula oraz muszka. 

Jak Rianne Meijer i Roy Atiya wyglądali podczas swojego ślubu? Odpowiedź na to pytanie poznacie, jeśli zajrzycie do naszej galerii. Znajdziecie tam kilka zdjęć, a także wideo z bajkowej ceremonii zorganizowanej we Włoszech.