O tym, że Rihanna jest w ciąży plotkowano od dłuższego czasu, a mimo to (a może właśnie z tego powodu) kiedy Barbadoska oficjalnie poinformowała, że spodziewa się dziecka, było to niemałym zaskoczeniem. Być może dlatego, że na pierwszych zdjęciach w błogosławionym stanie, piosenkarka ma już całkiem okazały ciążowy brzuch, który nie tylko odważnie wyeksponowała, rozpinając intensywnie różową puchową kurtkę, w którą była wówczas ubrana, ale i ozdabiając go biżuterią (jak przed laty Madonna). Emocje po tym wydarzeniu jeszcze nie opadły, a już piosenkarka daje nam kolejny powód do radości. Zagraniczne media podają bowiem, że Rihanna i jej partner A$AP Rocky zamierzają się pobrać. I już planują ceremonię. Kiedy i gdzie odbędzie się ślub Rihanny i rapera? Oto wszystko co wiemy, na temat ceremonii. 

Rihanna i A$AP Rocky ślub: Kiedy i gdzie odbędzie się ceremonia?

O tym, że Rihanna i A$AP Rocky planują ślub, media poinformowała osoba z najbliższego otoczenia pary (oczywiście, jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, anonimowa), która zdecydowała się udzielić wywiadu gazecie Sunday Mirror. Nie omieszkała też zdradzić kilku utrzymywanych dotąd w sekrecie szczegółów. W ten sposób dowiedzieliśmy się, że uroczystość odbędzie się w ojczyźnie piosenkarki, czyli na Barbadosie. I będziemy musieli na nią jeszcze trochę poczekać – ceremonia ma odbyć się dopiero po narodzinach dziecka (co, biorąc pod uwagę dość zaawansowaną ciążę piosenkarki, nastąpi szybciej niż nam się wydaje). 

„Rihanna jest całkowicie oczarowana A$APEM. Łączy ich bardzo bliska więź, a Rihanna zawsze była dość tradycyjna. Na pewno będą małżeństwem. Powiedziała bliskim, że chce być z nim na zawsze, a on powiedział to samo. Nie ma jeszcze planów co do tego, kiedy odbędą się zaślubiny, ale nie nastąpi to przed narodzinami dziecka. Zawsze chciała wyjść za mąż, a A$AP jest dla niej tym jedynym” –  wyznał jeden z bliskich pary. I dodał: „Ślub odbędzie się na Barbadosie, ponieważ oboje mają tam rodzinę, jest to miejsce, które ich połączyło i zajmuje bardzo szczególne miejsce w ich sercach”.

A$AP Rocky już wcześniej wyznał zresztą, że „Rihanna jest miłością jego życia”. Decyzja o ślubie jest więc tylko tego potwierdzeniem.

Rihanna i A$AP Rock: Chrzest dziecka

Okazuje się jednak, że ślub to nie jedyna ceremonia, która niebawem czeka Rihannę i A$APA. Gwiazdorska para planuje też chrzciny. Skąd wiemy? Znajomy/a pary ujawnił, że wybrano już matkę chrzestną. I tu znów pojawia się patriotyczny wątek, bo ma nią być premier Barbadosu Mia Mottley! Kto wie więc, czy ślub Rihanny i A$APA oraz chrzciny ich dziecka nie odbędą się w tym samym momencie. A jeśli tak, szykuje się naprawdę huczna impreza! Stay tuned!