Rihanna i A$AP Rocky razem na MET Gali 2021

Wśród par, które pojawiły się na MET Gali 2021 to właśnie oni zrobili największą furorę. Nic dziwnego, to właśnie podczas największej imprezy modowej roku zadebiutowali jako para na czerwonym dywanie – wcześniej musieliśmy się zadowolić zrobionymi z ukrycia zdjęciami paparazzi. Rihana i A$AP Rocky, bo właśnie o nich mowa, nie mogli też wyglądać bardziej charakterystycznie. Ona – od stóp do głów ubrana w czerń, a konkretnie drapowaną suknię-płaszcz z pracowni domu mody Balenciaga i czapkę beanie w tym samym kolorze (bo czemu nie?), look uzupełniła o diamentową biżuterię Bvlgari (z niezliczoną ilością kamieni!). On – dla kontrastu – w multikolorowej patchworkowej pelerynie, przypominającej koc, autorstwa niedużej marki – ERL (Eli Russell Linnetz), nie mógł przejść niezauważony. No cóż, Rihanna nie raz stawiała na najbardziej kontrowersyjne kreacje MET Gali, jej chłopak nie mógł więc pozostać w tyle. Jak wyglądali na czerwonym dywanie? Sprawdźcie w naszej galerii, tymczasem my przypominamy historię związku tej gorącej pary!

Rihanna i A$AP Rocky oficjalnie razem

O tym, że Rihanna i Rakim Mayers (prawdziwe personalia rapera) są razem w listopadzie 2020 roku doniósł magazyn „People”. Para nie potwierdziła wówczas pogłosek o rzekomym związku. Jednak już kilka miesięcy później A$AP Rocky wypowiedział sie na temat Rihanny w niepozostawiający złudzeń sposób: „miłość mojego życia”. Chyba nie mogłoby być bardziej romantycznie!

W maju ukazał się wywiad towarzyszący sesji okładkowej dla magazynu „GQ”, którego bohaterem był A$AP Rocky. Rozmowa nie mogła ominąć temat jego życia miłosnego. Według autora wywiadu, Samuela Hine'a, A$AP zapytany o Rihannę, „zaczął promienieć jak nastolatek, którego sympatia właśnie przyjęła zaproszenie na bal maturalny”. W wywiadzie nazywał wokalistkę miłością życia, swoją panią.

Jest o wiele lepiej, gdy masz tę jedyną. Ona się równa milionom innym. Kiedy jesteś pewien, to jesteś pewien. Ona jest tą jedyną – podkreślał. 

Rihanna i A$AP Rocky - historia związku 

Zapraszamy na spacer drogą wspomnień, podczas której przypominamy momenty, w których chemia pomiędzy tymi gwiazdami sceny muzycznej była niezaprzeczalna. 

2012 rok to pamiętna data. A$AP Rocky wraz z RiRi wystąpili podczas MTV Video Music Awards i wydawali się czuć bardzo komfortowo w scenicznym objęciu. Jak dla nas - już wtedy iskrzyło! W 2013 roku A$AP Rocky pojawił się obok Rihanny na scenie, by wykonać ich wspólnej utwór otwierający jeden z koncertów z trasy „Diamonds World Tour”. 

Teraz zróbmy szybki przeskok do 2019 roku, kiedy to A$AP Rocky wraz z Rihanną wystąpili razem na czerwonym dywanie podczas Fashion Awards w Londynie (te i wyżej wspomniane zdjęcia zobaczysz w galerii na górze strony). Wyglądali świetnie obok siebie w tej sytuacji. Wiele osób coraz głośniej zaczęło wspominać, że idealnie do siebie pasują.

2020 rok przyniósł raperowi zaproszenie do kampanii Fenty Skin – marki Rihanny, w związku z którą oboje wystąpili w krótkim wideo dla „Vogue'a”. Zadawali sobie wzajemnie pytania i nie trudno było zauważyć, że nie tylko dobrze się bawili, ale flirtowali

W listopadzie 2020 roku oboje byli widziany z grupą przyjaciół w Nowym Jorku. I jak podaje „Entertainment Tonight”, zawsze czują się ze sobą swobodnie i są zawsze w nastroju do żartów. 

Z kolei w grudniu 2020 ta gorąca dwójka spędziła wspólnie święta Bożego Narodzenia na Barbadosie wraz z rodziną Riri. Zostali wówczas przyłapani na pocałunku. Chyba więcej nie trzeba dodawać – Riri i A$AP byli już parą, oczywiście nieoficjalnie. 

Początek tegorocznego lata przyniósł potwierdzenie domysłów. A$AP Rocky potwierdził związek z Rihanną na łamach magazynu „GQ”, a już w czerwcu para nie kryła się z gorącymi pocałunkami podczas pobytu w Nowym Jorku.

Ich wspólne wyjście na MET Galę 2021 tylko potwierdza, że między tą dwójką jest coś na rzeczy. Tym bardziej, że A$AP Rocky i Rihanna wyglądali na bardzo szczęśliwych – uśmiechali się i przytulali. I dobrze, bo naszym zdaniem doskonale do siebie pasują!