„Miłość mojego życia. Moja pani” – tak o Rihannie w wywiadzie dla najnowszego numeru magazynu GQ powiedział A$AP Rocky. I tym samym w końcu potwierdził, że łączy ich uczucie. Na to potwierdzenie czekaliśmy od dawna, gdyż plotki o tym, że piękną Barbadoskę i amerykańskiego rapera łączy coś więcej niż przyjaźń, pojawiły się już w 2013 roku, gdy raper supportował Rihannę podczas jej strasy koncertowej „Diamonds World Tour”. Później wielokrotnie widywani byli razem – raz w blasku fleszy, raz poza nim. I choć emocje wśród fanów sięgały zenitu, sami zainteresowani konsekwentnie milczeli. Do teraz!

Związek Rihanny i A$AP Rocky’ego bez wątpienia zbudowany jest na wieloletniej przyjaźni. Artyści mają na koncie wspólne muzyczne projekty, jak remix utworu Cockiness z 2012 roku oraz kawałek i teledysk Fashion Killa z 2013 roku. Co więcej, A$AP Rocky pojawił się również w kampanii Fenty Skin, czyli urodowej marki Riri, która w przeciwieństwie do zawieszonej w działalności odzieżowej linii, nadal świetnie sobie radzi. 


Rihanna i i A$AP Rocky planują założyć rodzinę? 

W tym samym wywiadzie dla GQ A$AP Rocky nie tylko potwierdził, że Rihanną jest tą jedyną, ale również podzielił się swoimi przemyśleniami na temat założenia rodziny. Raper mówi, że czuje, iż ojcostwo zdecydowanie jest mu pisane i jest przekonany, że byłby wspaniałym tatą. Co ciekawe, w podobnym tonie w 2019 roku wypowiadała się Riri, gdy w wywiadzie dla Interview Magazine mówiła, że bycie matką jest tym, czego chce „bardziej niż czegokolwiek w życiu”. A my jesteśmy więcej niż pewni, że jeśli para zdecyduje się na potomstwo, to będą to najpiękniejsze dzieci pod słońcem! 

Rihanna i i A$AP Rocky – z kim spotykali się wcześniej? 

Przypomnijmy, że w 2020 roku Rihanna rozstała się Hassanem Jameelem po trzech latach związku. Wcześniej natomiast spotykała się m.in. z Chrisem Brownem i związek ten nie należał do najprzyjemniejszych. W 2009 roku po jednej z imprez piosenkarka została pobita przez ówczesnego ukochanego, zdjęcie posiniaczonej Rihanny, które trafiło na czołówki mediów, wywołując skandal. Para rozstała się, a raper dostał wyrok za pobicie piosenkarki. Z kolei A$AP Rocky był w przeszłości związany był choćby z Kendall Jenner czy Daiane Sodre.